KRS 0000083356 Cel szczegółowy: Anna Bartuszek
RSS
niedziela, 17 lutego 2019

 

 

No, zrozumiałam, Jak posłuchałam trzeciego kazania, to dotarło. Trzeba z godnością znosić życiowe „krzyże”, nie poprawiać sobie humoru działaniami utracjuszy i pseudonagrodami, bo super będzie TAM. Trzeba tylko godnie znieść to co tu. I kasa nie jest w tym istotna.trzeba wierzyć i nie krzywdzić innych.

Ale facetów też?

Jutro się do nas przenosi dziewczyna, która, jak się wkurzyła, nazwała mnie krową, ale i tak ją lubię:).

Jutro też rehab z Margaret. Nic to, wcale się nie boję;).

 

17:53, annablack
Link Dodaj komentarz »Kto mi wytłumaczy kazanie? Drugiej mszy słuchałam i drugiego kazania nie zrozumiałam. Możliwe też, że zasnęłam w trakcie...Chyba wieczorem trzeciej mszy posłucham, może wtedy zrozumiem.

CR7 chce mnie oglądać ciągle, ja się wkurzam i nie ma wideo call.

A brat pani doktor mieszka w Azji. Dla mnie dystans odpowiedni, tak trzeba trzymać chłopa. Na odległość.

To ja se kimnę, tylko muzę podgłośnię.

 

10:37, annablack
Link Dodaj komentarz »Cze. Rodziciele wybyci w Bieszczady, Dostałam kilka numerów od mamy, więc nie jestem taka goła;). Jak nie słucham radia w telefonie, to bateria trzyma nieźle.A propos mojego ulubionego portalu językowego, no co, językowego świra mam po dziadziusiu, jakiś Polak mi wysłał conversation request, no i gadam z nim po angielsku, szkoda, że nie po węgiersku;).

 

07:49, annablack
Link Dodaj komentarz »
sobota, 16 lutego 2019

 

 

Swatka on line. Tego się nie spodziewałam, pani doktor z Australii przepytywała mnie, kto się mną opiekuje, czy mam chłopaka, a potem spytała, czy chcę poznać jej brata. Yyy? No wiem, chce, zebym kogoś miała. Słodkie.

 

20:40, annablack
Link Komentarze (3) »Sądzę, że o mnie nie słyszałaś. Jestem księciem Dubaju. Na to już nie odpowiedziałam. Księć szuka żony już długo, jak ma 35. Chyba nieumiejętnie szuka, albo ma za duże oczekiwania, skoro to tak trwa.

Man in the box w kółko, ciekawe jakiej muzy słucha księć. Pewnie nie takiej;).

Jutro rodziciele sobie jadą gdzieś na tydzień.I luz, a jakbym wyszła za ksiencia, to zero takich fajnych wyjazdów:(.

 

14:17, annablack
Link Komentarze (4) »

 

 

Bandziorno. Alice in chains o poranku, znaczy za dwadzieścia dziewiąta;), dobrze mi zrobiło. Nie wiem, co się stało na portalu językowym, ale dostałam wczoraj 24 wiadomości. A, bo piątek, można zboczone treści porozsiewać;).Tylko czemu to ja zostaję wybrana? Przed dwudziestu laty bardzo chciałam być wybrana, teraz bardzo nie, bo po co mi to, a teraz się jakoś uaktywnili. Dziwne.

Xiaomi, wytrzymał 1,5 doby 24/24 Antyradia, a jak zostało 40% zaczęłam ładować, bo wyczytałam, że tak się robi;).W przyszłym tygodniu tylko trzy razy mordęga ruchowa. Dżej wyjechany, to rehab obstawia Gośka, a ja się boję, bo wiadomo, że kobiety są bardziej bezwzględne. I dlarego się ich trochę boję;).Dobrego wolnego.

 

09:07, annablack
Link Dodaj komentarz »
piątek, 15 lutego 2019

 Nie, Sylwek Uj to raczej zagranicznik, bo Polak, jakby chciał coś od kobity, to tak by się nie nazwał, a u zagranicznych kolejnu zbok do mnie uderza. Nie ogarniam.

A ksienć tak się uaktywnił, że mnie to odrzuca. On trzy kroki w przód, ja osiem w tył. I tak całe życie.Chyba nie będę mu odpowiadać. Pół światu tego kwiatu. Tu to nie, nie radzę...

 

21:33, annablack
Link Dodaj komentarz »

Słucham Antyradia i patrzę, kiedy tel się rozładuje. Już jest 26h, Rozbawiło mnie zdjęcie z FB, gdzie siedz3ę w kuchni nad flaszką w którymś akademiku i zgłębiam kulturę,  To były cżasy;)

 

 

 

 

19:32, annablack
Link Dodaj komentarz »

 Heh, się ze mnie nabijacie..Koleś zwany Sylvester Dick do mnie napisał na FB. Tylko się przywitał hello, a ja parsknęłam śmiechem, bo jestem pewna, że to Polak. No co. Może mój czytelnik nawet;).

 

18:05, annablack
Link Dodaj komentarz »Jestem zmasakrowana tym ruchem tak mocno, że nie mam siły niczeym ruszyć. Nie mogę też zabrać kontaktów ze starego telefonu, bo nie łyka mojego PINu, czyli ktokolwiek chceza, żenym miała go w kontaktach, mussi do mnie zadzwonić.

 

15:08, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

Nie było łatwo, gdyż albowiem, ja nie trawię ruchu. Poważnie. Studia skończone, trzy stypendia przyznane, milion zwolnień z wuefu przedstawionych, wiele godzin z wuefu, opuszczonych...yyy..”na czarno”.

I co, czyżbym kiedyś przypuszczała, że będę tak często ćwiczyć, że mi, o zgrozo, teraz mięśnie wyrastają?

Nie. Kiedyś sobie mówiłam, że to kara za zrywy (a jak szłam na „kwadrat”, to nawet nie paliłam, mnie bowiem nie da się zmusić do niczego).Ale już wolne, hura! 

13:13, annablack
Link Dodaj komentarz »

 Ha, jestem tani kupiec, kupiłam laptopa 500 zł taniej, niż obecnego, no i nie i5, tylko i7.no i dalej SSD:)

Huh, zara Margareta. Niezwykle się cieszę, niezwykle.

 

11:23, annablack
Link Dodaj komentarz »

 Dlaczego nie dostałam ani grosza podwyżki renty? Przecież miało być min. 70 zł? I tak mam za wysoką rentę? Walcie się, rentę mam do czterdziestki, a potem zamierzam być zdrowa.

 

06:00, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

 

Czecze,tak sprawdziłam, kto pisał wczoraj i okazuje się, że ksienć znowu daje pozdrowienia od rodziny królewskiej. Ja oczywiście nie odpowiedziałam, bo wczoraj miałam wolne od portalu, a on, że chyba się przestraszyłam. Ciebie, księciu? Ja się nikogo nie boje, jakem Stefek Burczymucha;)

Bez budzika obudziłam się o 4:45.

A pani doktor spytała mnie, jak opowiedziałam jak jest u mnie:

-So you are disabled? Heh, nie, no skąd, pani doktor leżę, bo lubię:))).

Dobra, to ja podziałam...

 

05:09, annablack
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 14 lutego 2019

 

 

Niestety, uruchomiłam ponownie telefon, okazało się, że mam podać hasło odblokowania. Nigdy go nie znałam...a PIN nieakceptowalny. Durny telefon, uważajcie na Huawei P8 Lite. Myślałam, że dostałam taki, bo sprawdzony.Ale nie, pani ma lepszy, a taki kupiła, bo... nie wiem. Przecież ja miałam swój niezawodny..nówkę sztukę. Wczoraj przeczytałam. Że to jest model pełen błędów i producent powinien wycofać model ze sprzedaży, poprawić błędy i wtedy wprowadzić na rynek ponownie...Teraz nie ma ze mną żadnego kontaktu, bo Huawei zablokowany,a do tego Xia...coś tam, nie mam karty SIM` nano.

Widzę, ze mam cztery smsy, których nie mogę przeczytać i parę wiadomości na whatsapp. Których też nie mogę przeczytać...

 

 

Jest tak, jak myślałam. Baterii litowo-polimerowej się nie formatuje...

 

18:03, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

 

Jak to jest z tą baterią? Czy to nie jest tak, że czasy się zmieniły i pierwsze ładowanie Xiaomi (albo jakoś tak) nie musi być takie upiornie długie?Pól godziny temu pykał, że już, czyli ładowanie 1,5h. Spoko.

Duży wyświetłacz, dobrze, że mam długie palce, bo takimi serdelkami nie dałabym rady ogarnąć. No i chudy. Krótka ladowarka firmowa. Dedykowane etui z przezroczystego plastiku, tylko na tyły, bbo z przodu nic. Muszę wybadać to w necie, bo mi się zdaje, że już tak długo nie trzeba.Aha, dwie walemtynki dostałam. Jedna od DPD,druga od EURO AGD, tak czuję, bo przeciez nie przeczytam... Moj stary tel się skończył...

 

12:48, annablack
Link Dodaj komentarz »Kurde, dzieje się tak, jak pisałam: bezsensowne błędy. Właśnie zrestartował mi się telefon. Prosi o PIN, ja podaję, ale nie mam nawet czym go zaakceptować, a potem, bez zatwierdzenia pisze, że 15 razy podałam błędny, a ja wiem, że dobry.

No i chyba w ostatniej chwili kupiłam nowy telefon, bo teraz ok, odbierać mogę, ale sama nie zadzwonię...

 

09:51, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

 

Hej, Budzenie nastąpiło dziewięć minut przed budzikiem. Wczoraj napisał do mnie jakiś z wyglądu indianin, że on ma 27 lat, a ja wyglądam na młodszą od niego...Heh, zależy kogo spytasz. Kilka lat temu, jak ostatnio byłam w szpitalu, wypindrzone dziewczę z sali dawało mi 28. A teraz ..26?

Wiek mi się cofa;))).

Przez przypadek weszłam na portal językowy, tylko dlatego, że kobieta do mnie napisała i byłam ciekawa kto zacz. I co? Pani doktor z Australii:). Grzecznie odpisałam i wyłączyłam stronę.

Dziś lepiej się tam nie pojawiać.

A CR7- Abucośtam, kole 23 chciał wideocall na whatsapp. Udałam, że śpię i tak będę ciągle udawać...

Człowiek luzem idący przez życie ma trudno w Walę w tynki, wszyscy będą mi dziś udowadniać, że jestem beznadziejna, bo sama.

 

O, ten smarfon, usłyszałam w radiu, to [Siaomi], czyli Xcoś tam. Czytałam artykuł, że oni wchodzą na rynek, dlatego są tani. W rankingach raczej wysoko.(OOO, ktoś mi na whatsapp coś pisze... Nie chcę tego czytać, nie wchodzę...)

Aha, ja wyczytująca w necie wszystko, na informatycznych stronach wyczytałam o moim obecnym telefonie, że ten model ma mnóstwo błędów, powinni usunąć z rynku i dać nową wersję, bez tych błędów.

Ale firma tego nie zrobiła, po co....

 

Lecę do, ściemnię, że net się rozpitolił.

Dobrego Wam!

 

07:03, annablack
Link Dodaj komentarz »
środa, 13 lutego 2019

 Kurdeee, stało się. Dziś napisała do mnie pierwsza lesbijka...z komentem:

Looking great.Zajebiście. Żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek?

Wstyd mi.

 

A CR7, który zwie się...Abuzazzcoś tam, uderzył, czy jestem sama (po mym porywającym selfie). Wiedziałam, że to się nie może dobrze skończyć. Odpisałam, że jest u mnie brat. Ściema goni ściemę. Trzeba się z tego jakoś rakiem...bo normalnej gadki już nie będzie. FCK. 

16:03, annablack
Link Dodaj komentarz »Oj, ja się spinam, jak koleś w kółko powtarza, jaki jest happy, że może ze mną gadać. To mnie spina od razu. Rano gadałam z Turkiem, który gra w zespole bluesowym. I luz, on też był forwarderem, spedytorem, w sensie i luzacko się gadało. Wiecej takich ludzi, bo przy zbytnio szczęśliwych ja się spinam;).

 

14:24, annablack
Link Dodaj komentarz »
Archiwum


ministat liczniki.org


hit counters

A to jest moje, bliskie mi bardzo czytadło:
Anna Bartuszek Z widokiem na Mont Blank
Gdzie się fikcja z prawdą przeplata.