KRS 0000083356 Cel szczegółowy: Anna Bartuszek
RSS
poniedziałek, 31 grudnia 2018

 

E, teraz łyknęłam ostatnią połówkę antybota. Czyzbym w Nowy Eok miała wejsc bez? Heh, to jak się w tym odnajde?

Tak w ogóle to chce mi się się spac, no co, stary niedzwiedż musi się wysypiac. O, nacpany Makziutek wszedł do pokoju. Wiecie, jak u nas gnojki strzelaja ? Bardzo..

Idę spac by obodzic sie za rok.

 

21:55, annablack
Link Dodaj komentarz »

Macie tu Piosenkę o Nissanie. Przyjrzyjcie się jak Ozzy macha głową rozkosznie;)

 

14:34, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

 

 

Mail od Pani Ważnej poszedł do śmieci, Pani nie wie jeszcze co będzie z przedłuzeniem umów. Ważne firmy mają podwykonawców i Pani Ważna jest dyr firmy podwykonawczej. I ona nie wie. Mama radzi się nie przejmowac, bo będzie dobrze. Czyli jak z wszystkim w moim życiu:). To luż, nie przejmuję się. Ja z zasady się nie przejmuję;).

 

13:15, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

 

Taki dzień bezpracowy wielce, dlatego Pani Ważna nieobecna, nie odpowiedziała, czy bank by mnie chciał jeszcze. A ja obserwuję co mi dał tydzień odpoczynku od ćwiczeń. I dał mi wow. Aż gadam do mamy:

- A widziałaś jak się prosto trzymałam, jak mnie osłuchiwałaś?

A mama, nielubiąca długich wypowiedzi (nie wiem, czy do wszystkich tak, czy tylko do niebędacych lekarzami):

- No.

I mi to wystarczy, jestem zadowolona, w ogóle mi się wydaje, że to coś wymagające antybiotyku powstało od przemęczenia ćwiczebnego, dlatego teraz tylko umysłem, nic fizycznego:)

 

11:38, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

 

Cze. Napisałam maila do pracy, że jutro ostatni miesiąc zatrudnienia i czy są szanse na przedłużenie umowy, no, zaczęłam się cykać, że mi nie przedłużą, stąd ta epistoła. Przypomniałam sobie, że tą robotą zarobiłam na ponad rok rehabu i od razu zaczęłam się płaszczyć;).

 

Aha, dziś Sylwester, chciałam Wam pożyczyć. Nie wiem jak Wy, ale mnie się podoba 2019 z wyglądu. Jestem numerologiczną dziewiątką i lubię dziewiątki, fajnie wyglądają.

sylwester_2018

 

Czego bym mogła Wam pożyczyć? Żebyscie skorzystali z tego roku, który prawdopodobnie będzie Wam dany. Skorzystajcie tak, jak umiecie, jak Wam dane i cieszcie się z tego.

 

Dalej biorę antybot, teraz połówkę. Wypas, co? Dzej może będzie chciałw czwartek przybyć, a ja dalej na antybocie, jak dla mnie, bez powodu;)

 

Do miłego!

 

08:44, annablack
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 30 grudnia 2018

 

Sorry, jeśli jakiś medyk poza Abim to czyta, bo musi go boleć ma niezłomna głupota. Mogę nawet opisywać coś medycznego na mój, czyli całkowicie zły, sposób i mieć z tego fun. Ale inne rzeczy mi wychodzą;)

Nie wiem jakie plany są na mnie. Zostałam osłuchana i po jednej stronie (której? Patrzy się na ludzika przodem do mnie i wtedy to będzie, że po lewej nie brzmię jak trza?)

Czyli co to dla mnie oznacza?

 

 

17:29, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

Hej. Mam mały rozuek w kwestii medycznej wielce, oj, oj, moja lekarska trójca musi się ze mną męczyć. Myślałam, że mi zdiagnozowali zapalenie płuc. Ale nie, jest mi, w mojej opinii, nic, Podobno wizualnie zapalenie oskrzeli, ale bez osłuchu, taka prognoza. Antybiotyk biorę zapobiegawczo, żeby się nie zakazić, bo przecież siedzę na piętrze, nie ma kto mnie znosić i taka sytuacja. Mama stwierdziła, że odkrztuszam o niebo mniej, niż na początku, więc, pono, warto antybot przedłużyć. A to mój ostatni antybiotykowy dzień.

Miałam okazję poznać jak antybiotyk kwasi neurologię, Mocno. Tak, że wczoraj mama karmiła mnie obiadem, a dziś w nocy nie mogłam przewalić się z boku na bok.

Dżej jutro na rehab nie przyjdzie, bo się boi. I słusznie.

Tak sobie myślę jakby mi było łatwo, jakbym w jednopoziomowym mieszkaniu mieszkała... Ale łatwe rozwiązania nie dla mnie, bo bym się nudziła.

Dobrego Wam.

 

17:04, annablack
Link Dodaj komentarz »
sobota, 29 grudnia 2018

 

 

Długo próbowałam z nim rozmawiac i stwierdziłam, ze jesten zbyt zero jedynkowa, czarne, albo białe. Nie umirm z nim rozmawiać. Jeśli chce się wygadać, to niech mówi, ale on zbyt skomplikowany, żebym umiała mu pomóc. Może powinien spotkać się z psychiatrą? Zawsze go wysłuchan, ale NIE UMIEM MU POMÓC...

 

19:09, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

 

Hej. Miałam napisać wcześniej, ale wyszło mi, że muszę ratować psyche zagranicznika, który chce się zabijać. Żeż...ja tego nie rozumiem, nigdy nie chciałam się zabijać, a on napisał tak, że chyba liczy na pomoc...Rany, jak psyche rąbnięte, to kurde cięższe, niż zwalone fizis. Nie bardzo wiem, jak do niego podejść...

 

12:57, annablack
Link Dodaj komentarz »
piątek, 28 grudnia 2018

 

 

Ale jak załozę maseczkę, to przyjdzie. Nie mam kataru, tylko odkrztuszam. Zobacze jak mama mnie oceni jutro.Główka działa sprawnie, nie zasnęłam robiąc, może nawet coś jeszcze zrobię przez godzinę...

 

12:06, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

 

OK, zrobiłam. Dowiedziałam się, że zapalenie płuc, to nie jakiś katarek i kaszleć mogę 3-6 tygodni, bo wejdzie w etap przewlekły. To mam nie mieć rehabu 1,5 mca? Mama, że rehab bardzo dobry. Taa, ale kto do mnie prychającej przyjdzie?

 

11:44, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

Aloha, dzisiejszy sen był lepszy niż wczorajszy, więc nie usłyszałam pierwszego budzika, dopiero drugi stąd siedmiominutowe spóźnienie. W związku z tym musiałam pracować perfekcyjnie, co by nie tracić czasu na poprawki.

A teraz, honorowo się napiję i robię dalej, żeby mi przedłużyli umowę po styczniu...

 

08:18, annablack
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 27 grudnia 2018

Zrobiłam co było trzeba na dziś. Na jutro robic już nie mam siły...

 

18:59, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

 

Jestem w połowie antybiotyku i dziś bym nie mogła ćwiczyć, bo spytałam, czy w poniedziałek będę mogła.Ale i to okaże się później. To ja się nie dziwię, że zasnęłam, robiąc. No ej, mam infekcję! Kurdeż, mama ma dziś wolne i ogląda filmy, a ja nie mam wolnego i ledwo żyję:(

 

14:16, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

 

Ścięło mnie na godzinę, nie obudził głośno dzwoniący telefon. Ja jak śpię, to śpię, posiedzę dziś godzinę dłużej...

 

12:12, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

 

Cze, obudziłam się o 5:49 budzikiem i już działam. Przy okazji uzmysłowiłam sobie, że za długo nie robiłam w spedycji, teraz skończę podyplomowe z analityki finansowej, to będzie się zgadzało gdzie pracuję, może nawet do pracy pracy mnie zatrudnią. Studia podyplomowe z rok-dwa trwają, to może już wrócę do chodzenia. Taką koncepcję na życie mam teraz. Dżej zapowiedział, że pociśniemy w Sylwestra, bo on wtedy pracuje. No, jak on tak, to ja też,)

Spadam do, baj.

 

06:46, annablack
Link Dodaj komentarz »
środa, 26 grudnia 2018

 

Hyh. Jutro o 6 zaczynam. Odkrztuszam, odkrztuszam i nic, chyba rehaby z tego tygodnia odwołuję na pewno. Nie chcę mieć Dżeja i Gosi na sumieniu. Dobrze, że nie czuję się osłabiona. Taka będę dopiero jak zjem te ciasta, które na mnie czekają:).

 

19:06, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

Ale psy się ucieszyły z piszczących zabawek! A ja postanowiłam zmusićaa się do ciast na koniec. Dostałam trzy kawałki i ciasteczka. Dałam radę zjesć 1,5 i kilka ciasteczek i zemdliło mnie na maksa. Było nie jeść tego, do czego się nie nadaję...

A jutro już praca,niestety, za grudzień już zapłacili...

Musze spytać. Czy są szanse na pracę pracę. Mam umowę do końca stycznia.

 

 

15:36, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

Muszę pochwalić moich rodziców przed chwilą zapakowali to, co zostało z cateringu, (bo trochę robili tymi rencami też), zapakowali się do samochodu i pojechali zawieźć to na Skaryszewską do jadłodajni. Jestem z nich dumna!

10:20, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

Czedobry moi mili! Wita Was odkrztuszająca Black Anna, biorąca antybot trzeci dzień. Miałam konsultację telefoniczną z lekarzem mamą i pytałam czy mogę już jutro ćwiczyć, bo Dżej już jutro w pracy oraz kiedy mi przerwie antybot, bo to osłabia to jak mam ćwiczyć... Ale póki odkrztuszam jak gruźlik, to chyba nie...

 

Ale mi lekko, nie przeżarta jak zwykle...Dobrego dnia!

 

09:35, annablack
Link Dodaj komentarz »
Archiwum


ministat liczniki.org


hit counters

A to jest moje, bliskie mi bardzo czytadło:
Anna Bartuszek Z widokiem na Mont Blank
Gdzie się fikcja z prawdą przeplata.