KRS 0000083356 Cel szczegółowy: Anna Bartuszek
RSS
środa, 27 lutego 2019

 

Nie lubie tych słuchawek. Nie moge tego wepchnac do ucha. Starszym rosn a hhszyy na starośc. Kupię zwykłe wtyki. AHA. Ćwiczenia robią najlepszą robotę. Jak przedwczoraj cyknęłam spontanicznne selfie tuż po rehabie, dostałam 55 wiadomości. Nawet mój uśmiech”HURA, JUŻ SKONCZYŁA,M było jakieś takie WIARYGODNE;)

Czyli było ciężko lecz jutro będzie ciężej.

A, kzsenć się rozdwoił. A właściwie roztruił, bo trzech ich pisze -32, 36, 37. O co mu chodzi.

WACAM TRWAĆ W LEŻENIU.

 

 

18:17, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

Kurde blaszka, nie zrobiłam dziś nic. Wylogowałam się ``z pracy godzinę później i na starosc mam migreny po mamie. To zdjęcie moibh dziwnyc sportowych słuchawek.Zakup z zeszłej pensji. Po to pracuję;).

Na whatsappie trzech małoletnich się dobija, a mnie nie bawi zabawa w video chaty. Za stara jestem i mnie to nie bawi już. A gadać po angielskj im się nie chce, albo srednio umieją. Nie, srednio to ja umiem, oni raczej nie umieją. Umie Bazil, no ale on ogólnie dziwny.Kjedyś spiewał mi kołysankę po angielsku;) Może wziął mnie za swoją córkę;).

Jest wiele rzeczy, których nie zrobiłam, a powinnam.

Czekam, kiedy Bazil się obrazi. Lżej by mi było.

PRZETESTUJĘ te słuchawki...

sluchawki

 15:57, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

 

Your smile is my inspiration, your love is my motivation – ehm, czy Bazil sobie czegoś nie dopowiada? Niekomfortowo mi, bo on cały czas dzwoni i cz eka na drugą szansę. Czy ja mówiłam, że go kocham? GDYBYM POWIEDZIAŁA już bym była w Afryce.

 

Btw: mam sportowe słuchawki, z takim wielkim plastikiem i bez gąbeczek. Poprotsiłam o wepchnięcie tego silikonu mi do ucha. Ja nie mam takich ogromnych dziur usznych;).

 

A, zablokowałam sobie aplikację mobilną mbanku, bo trzy razy źle wpisałam PIN, który sama wymyśliłam i znałam. Musiałam odinstalować i zainstallowa,ć znowu.

Czuję, że dziś będę z bankiem do wieczora, bo jeszcze nie zrobiłam nic.

 

Ewa B., dzięki!

 

A, no i mam pić wodę!!!

 

 

10:29, annablack
Link Komentarze (1) »

Version:1.0 StartHTML:0000000168 EndHTML:0000001826 StartFragment:0000000485 EndFragment:0000001809

 

HEJ, Ratunku, nieletni na mnie dybią. O czwartej rano jakiś małoletni przysłał mi zdjecie/a: na jednym on, a na drugim jego klata. Nie wiedząc jak zareagować, wstawiłam w odpowiedzi trzy emoty z głupim usmiechem i komentem: U mnie czqarta, dobranoc.

A on się, jak widać, dopiero rozgrzewał:

- Lubisz sexy zdjęcia?

- Kurde, zaraz mi dicka przyśle...

Rzuciłam goodnight i zwiałam.

Rany, ja nie mam tylu lat na ile wyglądam..

Dziś szczęsliwie nie robię nic. Poza tym, co muszę, ależadnego ruchu. Ja i tak jestem szczupła, nie muszę bardziej. Odpoczywam przed czwartkiem.

Podziałam trochę.

 

 

06:30, annablack
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 26 lutego 2019

W MORDĘ...WkUrzył mnie znajomy na portalu.Usłyszałam, że jestem kłamczuchą, w kółko powtarzam, że mam 37, a jest jak mówił, że mam dwadzieścia kilka, a on nie trawi kłamców. I potem Bye. A RÓWNOCZEŚNIE księgowy lat bardzo mało, chyba naprawdę chce, żebym za niego wyszła, bo powtarza to w kólko. Szlag by to.

18:41, annablack
Link Dodaj komentarz »

Nie jest łatwo na cwiczeniach chcących mi wszystko naprawić. Bardzo niełatwo. Lecz cóż, lubie, jak jest trudno. To mnie kręci;).

Zadanie jutro mam: odpocząć.

Niech Bazil już nie pisze, bo za młodu tak romantycznie nikt mi nie pisał i źle się czuję.

 

 

13:34, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

 

Dlaczego nie chcesz dać mi drugiej szansy, jestem dobrym

człowiekiem..."

 

Bo nie chcę emigrować do Afryki, a jak się wojsku nie odwidzi, to będzie tam siedział.

Nie wiem kim on jest, raczej mózgiem, niż fizolem.

 

 

09:09, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

..

 

Hej, Dzieje się. CR7 – KSIĘgowy małoletni mi się oświadczył,a ten drugi mógłby być Piotrek, bo to ogarniam i mam doświadczenie;). TO ON WŁAŚNIE, wstawia emoty płaczące i pyta czemu go ignoruję...

A z innch śmiesznostek ksienć się uaktywnił i jak zobaczył, że wyglądam jak dzieciak, jestem jego językowym friendem;;)

Super, co? Mój przyjaciel, ksienć.

Przyszło mi, że to imię jest na B i kończy się...moment, chciałam go przezywać Badyl, czyli nazywa się … Bazil, am I right?;)

No, to on właśnie chce czatować.YYY... nie emigruję!

Chciałam porobic co trza, ale nawet Wyborka nic ciekawego nie dała. Monitoruję cały czas...

 

 

06:05, annablack
Link Dodaj komentarz »

HEJ. TO Z WCZORAJ, PO CWICZENIACH, RUCH TO ZDROWIE (JA TO MÓWIĘ?)


IMG_20190225_162623

 

04:32, annablack
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 25 lutego 2019

- Dzień dobry, piękna. Mam nadzieję, że zawsze będziemy się budzić razem.

Jak widać, do Bazila nie dotarło, że drugiej szansy nie dostał i wpieniają mnie te durne teksty. Facet swoją żoną się zachwyca, nawet jeśli obiektywnie szału nie ma, kobitka zapamietuje, że jest piękna, no i spoko, ale ja, szczęśliwie, nieszcześliwie żoną nie jestem i drażni mnie jak obcy się mną zachwyca, choć drugiej szansy nie dostał.

 

Szukam dalej różnosci.

 

 

09:53, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

 

Dzieńdoberek. Piszę po ciemku, żeby mamy lampką nie obudzic. Klawiatuea się podświetliła, więc spoko. Laptop o wadze tabletu...Ale głupio mi na maksa.Usłyszałam:

- Co, nie moge ci zrobić prezentu?

I jeszcze bardziej mi głupio. Przez Bazila też mi głupio (o, imię zapamietałam!), bo tak ciągle pisze i czeka na drugą szansę, której nie dostanie. Jak on to widział, że przeniosę się do Afryki? Ja się nie zakochałam...

 

Jachu, bidukek, wpadł na chwilę, bo jechał chory, zarażony przez Kasie, na szkolenie z USG do Zamościa. Ech...ciężko mają ci młodzi lekarze.

 

Pierwszy rzut oka na Rzeczpospolitą, Wyborcza jeszcze czeka. Na razie mało donosów. Dzis chyba będzie lajt, może się prześpię.

 

 

06:55, annablack
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 24 lutego 2019

 

Trochę się spinam, bo ksienciunio napisał dziś dwa razy, z dwóch profili, no i wiek się zgadza, Emiraty się zgadzają, no i te zarąbiste, brązowe oczy.Wojtek w L.O.też miał rakie...Tylko nie był ksienciem. Może ci dwaj też nie są.

Napisał przed chwilą, cholera, jak on się nazywa....nie da rady zapamiętać, sprawdzę na blogu. Aaa...Bazil, w życiu nie zapamiętam. On czeka na tę drugą szansę. Eeee.

Jutro koło piątej Dżej...

 

 

 

18:18, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

OOO, kurde, to przestaje być śmiesznie. Czyżbym, aż taka piękna była? Heh, d.rugi ksieńć do mnie napisał. Ten ma 37 i może być. Węszę podstęp. Dwóch ksienciów w ciągu tygodnia?Robią sobie jaja chłopaki

 

 

 

 

16:21, annablack
Link Dodaj komentarz »

O kurde blaszka, mama się wkurzyła, ze ja tak bieduję z laptopem, pojechała do CH i kupiła  taki laptop, że sprzedawca RTV jęknął: Sam bym taki chciał...

Jest bardzo lekki, myślałam, że to tablet, ale normalny laptop o śmiesznej masie. Kupiła na raty i nie chciała, żebym się składała. Głupio mi. huawei.

14:04, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

Mali ludzie są wredni, bo serce blisko dupy – to nie moje słowa;), ale radio potwierdza: mali ludzie czują się życiowo zagrożeni. Wysocy są pogodni, pozytywni, nie boją się, że ktoś ich nie zauważy:))).

 

10:36, annablack
Link Dodaj komentarz »

 Kurde. Bazil usiłuje mnie sprowokować. „Miłość...to czuję, kiedy myślę o tobie. Niech twój dzień będzie flawless. Byłby, jakbyś się nie odezwał, chłopie. Ja nie muszę być z kimś, serio. I co, przylecisz, bardziej się zakochasz, po co ci to?

Tylko się zirytowałam.

 

08:17, annablack
Link Dodaj komentarz »Hej, to ja, kobieta zła, która drugiej szansy nie dała. Tak jakoś, okazało się, że Badyl z żonką w separacji tylko. Wrócą do siebie i będzie git majonez, a jakbym miała, hipotetycznie, wychowywać czyjeś dziecko to słabo, bo ja nawet do potencjalnego swojego nie miałabym instynktu macierzyńskiego. Uparcie i wciąz instynkt nigdy się nie narodził, Może dlatego, że nigdy nie byłam zakochana, bo w zakochaniu łatwiej się zmusić do bachora, czyż nie?;)

Drugi dzień luzu.

Męczą mnie te językowe dzieciaki. Mówię im szczerze ile mam na liczniku, a tu nie dociera. Kolejny nie chce w ingliszu gadać, tylko się oglądać. Oglądać – on, bo mi nie zależy.

Dobrego Wam.

 

07:31, annablack
Link Dodaj komentarz »
sobota, 23 lutego 2019

 - Zamierzam przyjechać i cię zobaczyć (czy zdjecia to nie Photoshop?;)), potrzebuję tylko drugiej szansy.

Wonsz! Co teraz?Troche mnie zatkało.

 

20:57, annablack
Link Dodaj komentarz »

 Taka akcja.

- Ile masz lat?

- 37

- Really? I don't believe it. You are young.

- I just look young:)))Rodziciele właśnie przybyli.

 

16:02, annablack
Link Dodaj komentarz »

Napisałam, bo znowu dzwonił: Ja nie znam ciebie, ty nie znasz mnie wcale, najprawdopobniej nigdy się nie spotkamy, nie trac czasu.

Oczywiście nie odebrałam, a on poprosił o drugą szansę.Y? Nie znosze jak się facet płaszczy...Nie odpisalam, bo już za dużo.Druga szansa? EEE, to się nie uda. Nie myslę o tym.

 

13:41, annablack
Link Dodaj komentarz »
Archiwum


ministat liczniki.org


hit counters

A to jest moje, bliskie mi bardzo czytadło:
Anna Bartuszek Z widokiem na Mont Blank
Gdzie się fikcja z prawdą przeplata.