KRS 0000083356 Cel szczegółowy: Anna Bartuszek
RSS
czwartek, 28 lutego 2019

 

Nie mogę, organizm się broni. Dziwnne, że przed procentami się nie broni;) Jem wieką pakę paprykowych i one nie znikają.

A, CHCIAŁAM wystraszyć ksiencia, który cały czas pisze i rzekłam mu w dwóch zdaniach czemu lepiej być ksienciem, niż mną. TAK mocno, że ksienć zapytał tylko cz się wyspałam. Jeszcze nocy w Polsce nie ma:).

Dziwny człek.

 

 

20:03, annablack
Link Dodaj komentarz »

Kiedy ja ostatnio jadłam chipsy? Ze dwadzieścia lat temu. źle mi, dlatego się zapycham chipsami. Przecie się nie napiję u rodziców.

19:25, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

KOLEJNA dobra informacja: bank przesłal ZUSowi info o mnie, jako zatrudnionej i mają przeliczyć rentę. To jest raczej pewne, że kilka stówek będzie w dół. Kurza de.

 

 

18:49, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

 

Kolejne fajne wydarzenie w tym dupnym dniu: 29 kwietmia blox się zamyka. NO I DOBRZE. Moze nauczę się kolejnego dziwnego języka.

 

 

17:30, annablack
Link Dodaj komentarz »

Ale masakryczne .ćwiczenia. Nie wychodziło mi nic. Nawet to, co kiedyś wychodziło. Nawet oddychać nie umiem.

 

 

15:14, annablack
Link Dodaj komentarz »

Z ZABĄ to jest tak, że wrzucasz, żeby ugotować, jej jest początkowo milusio, więc się nie rzuca, a kiedy jest już za ciepło, ona nic już nie może zrobić i gotuje się żywcem. ĆWICZĘ o 14:30, w migrenie...

13:17, annablack
Link Dodaj komentarz »

CZUJĘ  się jakgotowana  zywcem zaba. To nasuwa się z artykulllu w „Rzeczpospoltej”.Ej, ja się nigdy nie zakochałam. Chyba nie umiem. A Byłego wzięłam, bo po prostu chciałam się wyprowadzic. Gotowana zaba zjadła dwa pączki.

 

 

11:35, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

 

Zablokowałam go, szczęśliwie go nie było, z rozpędu. Żal mi tego, co zrobiłam, ale nie zapowiadało się co by miał się uspokoić, a ja nie widzę siebie w Adryce. Teraz szybko zajmę się robotą, co by zapomnieć.

 

 

09:20, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

Kurcze...

Bryza poranka na twarzy sprawia, ze myślę o tobie, słońce na mojej skórze sprawia, że mysle o tobie, nawet piękny spiew ptaków sprawia, że myslę o tobie.

Jest coraz gorzej. Chyba muszę go zablokować, bo to się nie skończy. Tylko, że ja go lubię i to jest najgosze..Niech ktoś go zablokuje...Ja nie mogę.

 

 

08:11, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

CZEDOBRY. Wczoraj się dowiedziałam, że mam w Banku ubezpieczenie w PZU. Spoko. Mogę spadać z łóżka;) A dziś się dowiedziałam od kolejnego delikwenta, że jestem „so hot!” Tylu gości nie może się mylić;))) Ale ale, edukacja trwa. Jeden facet mi wyznał, że wyglądam na przyzwoitą, decent, czyli. No, ktoś się zna:))).

To ja popracuję chwilkę, a...pączki...jak dam radę, to zjem. Narka.

 

A,wode mam pić...no to chlup  w ten głupi dziób.

 

 

 

06:44, annablack
Link Dodaj komentarz »
środa, 27 lutego 2019

 

Padre mi dał kanapki na kolację, z mięsiwem. Ilość? Małe sześć. Byłam ciekawa, kiedy odpadnę. No i szóstą zjadłam siłą woli, a ona, jak wiadomo, ogromna. No i weszło sześć. Dobrze, że nie dziesięć. Padre ma gest;).

A jutro, koło piątej, pogrom ćwiczebny. Będzie super;).

 

 

20:35, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

Nie lubie tych słuchawek. Nie moge tego wepchnac do ucha. Starszym rosn a hhszyy na starośc. Kupię zwykłe wtyki. AHA. Ćwiczenia robią najlepszą robotę. Jak przedwczoraj cyknęłam spontanicznne selfie tuż po rehabie, dostałam 55 wiadomości. Nawet mój uśmiech”HURA, JUŻ SKONCZYŁA,M było jakieś takie WIARYGODNE;)

Czyli było ciężko lecz jutro będzie ciężej.

A, kzsenć się rozdwoił. A właściwie roztruił, bo trzech ich pisze -32, 36, 37. O co mu chodzi.

WACAM TRWAĆ W LEŻENIU.

 

 

18:17, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

Kurde blaszka, nie zrobiłam dziś nic. Wylogowałam się ``z pracy godzinę później i na starosc mam migreny po mamie. To zdjęcie moibh dziwnyc sportowych słuchawek.Zakup z zeszłej pensji. Po to pracuję;).

Na whatsappie trzech małoletnich się dobija, a mnie nie bawi zabawa w video chaty. Za stara jestem i mnie to nie bawi już. A gadać po angielskj im się nie chce, albo srednio umieją. Nie, srednio to ja umiem, oni raczej nie umieją. Umie Bazil, no ale on ogólnie dziwny.Kjedyś spiewał mi kołysankę po angielsku;) Może wziął mnie za swoją córkę;).

Jest wiele rzeczy, których nie zrobiłam, a powinnam.

Czekam, kiedy Bazil się obrazi. Lżej by mi było.

PRZETESTUJĘ te słuchawki...

sluchawki

 15:57, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

 

Your smile is my inspiration, your love is my motivation – ehm, czy Bazil sobie czegoś nie dopowiada? Niekomfortowo mi, bo on cały czas dzwoni i cz eka na drugą szansę. Czy ja mówiłam, że go kocham? GDYBYM POWIEDZIAŁA już bym była w Afryce.

 

Btw: mam sportowe słuchawki, z takim wielkim plastikiem i bez gąbeczek. Poprotsiłam o wepchnięcie tego silikonu mi do ucha. Ja nie mam takich ogromnych dziur usznych;).

 

A, zablokowałam sobie aplikację mobilną mbanku, bo trzy razy źle wpisałam PIN, który sama wymyśliłam i znałam. Musiałam odinstalować i zainstallowa,ć znowu.

Czuję, że dziś będę z bankiem do wieczora, bo jeszcze nie zrobiłam nic.

 

Ewa B., dzięki!

 

A, no i mam pić wodę!!!

 

 

10:29, annablack
Link Komentarze (1) »

Version:1.0 StartHTML:0000000168 EndHTML:0000001826 StartFragment:0000000485 EndFragment:0000001809

 

HEJ, Ratunku, nieletni na mnie dybią. O czwartej rano jakiś małoletni przysłał mi zdjecie/a: na jednym on, a na drugim jego klata. Nie wiedząc jak zareagować, wstawiłam w odpowiedzi trzy emoty z głupim usmiechem i komentem: U mnie czqarta, dobranoc.

A on się, jak widać, dopiero rozgrzewał:

- Lubisz sexy zdjęcia?

- Kurde, zaraz mi dicka przyśle...

Rzuciłam goodnight i zwiałam.

Rany, ja nie mam tylu lat na ile wyglądam..

Dziś szczęsliwie nie robię nic. Poza tym, co muszę, ależadnego ruchu. Ja i tak jestem szczupła, nie muszę bardziej. Odpoczywam przed czwartkiem.

Podziałam trochę.

 

 

06:30, annablack
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 26 lutego 2019

W MORDĘ...WkUrzył mnie znajomy na portalu.Usłyszałam, że jestem kłamczuchą, w kółko powtarzam, że mam 37, a jest jak mówił, że mam dwadzieścia kilka, a on nie trawi kłamców. I potem Bye. A RÓWNOCZEŚNIE księgowy lat bardzo mało, chyba naprawdę chce, żebym za niego wyszła, bo powtarza to w kólko. Szlag by to.

18:41, annablack
Link Dodaj komentarz »

Nie jest łatwo na cwiczeniach chcących mi wszystko naprawić. Bardzo niełatwo. Lecz cóż, lubie, jak jest trudno. To mnie kręci;).

Zadanie jutro mam: odpocząć.

Niech Bazil już nie pisze, bo za młodu tak romantycznie nikt mi nie pisał i źle się czuję.

 

 

13:34, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

 

Dlaczego nie chcesz dać mi drugiej szansy, jestem dobrym

człowiekiem..."

 

Bo nie chcę emigrować do Afryki, a jak się wojsku nie odwidzi, to będzie tam siedział.

Nie wiem kim on jest, raczej mózgiem, niż fizolem.

 

 

09:09, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

..

 

Hej, Dzieje się. CR7 – KSIĘgowy małoletni mi się oświadczył,a ten drugi mógłby być Piotrek, bo to ogarniam i mam doświadczenie;). TO ON WŁAŚNIE, wstawia emoty płaczące i pyta czemu go ignoruję...

A z innch śmiesznostek ksienć się uaktywnił i jak zobaczył, że wyglądam jak dzieciak, jestem jego językowym friendem;;)

Super, co? Mój przyjaciel, ksienć.

Przyszło mi, że to imię jest na B i kończy się...moment, chciałam go przezywać Badyl, czyli nazywa się … Bazil, am I right?;)

No, to on właśnie chce czatować.YYY... nie emigruję!

Chciałam porobic co trza, ale nawet Wyborka nic ciekawego nie dała. Monitoruję cały czas...

 

 

06:05, annablack
Link Dodaj komentarz »

HEJ. TO Z WCZORAJ, PO CWICZENIACH, RUCH TO ZDROWIE (JA TO MÓWIĘ?)


IMG_20190225_162623

 

04:32, annablack
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7
Archiwum


ministat liczniki.org


hit counters

A to jest moje, bliskie mi bardzo czytadło:
Anna Bartuszek Z widokiem na Mont Blank
Gdzie się fikcja z prawdą przeplata.