KRS 0000083356 Cel szczegółowy: Anna Bartuszek
RSS
środa, 21 marca 2018

 

 

Ćwiczyć na antybocie, który Dżej podsumował, że to musi być zajzajer, to akcja. I potem jest, że śpię jakbym umarła. Wciąż uważam, że nie ma czegoś takiego jak bezsenność. Jeśli ktoś odpowiednio mocno zmęczy umysł i ciało, to zasypia momentalnie. Lewą rękę umęczyłam dziś tak, że zaczęła się trząść. A w temacie umysłu też się sprawa rozwija. Jak przytyć w tej sytuacji? Się nie da, Dobrze, że logopedka odwołała, bo chyba bym umarła.

Znowu padnę przed dziewiąta. Jak żyć panie prezesie. Tego co mam czytać, nie czytam, bo ledwo piszę nocię.

 

Wiosna, panie Sierżancie? Nie czuję.

 

18:25, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

Obudziłam się po 9,5 godziny. Znowu padłam spać za dnia, żeby móc dłużej spać. Mogłabym dalej, lecz cóż. Ja zawsze mogę. Bozia dała takie przeróżne moce;).

Trzeciego dnia antybiotykoterapii nie ma tyle energii, co wczoraj rano. Zresztą, antybiotyk wypiłam tylko w poniedziałek. Lubię antybiotyki, których nie trzeba łykać o dziwnych, wyliczonych godzinach, bo zapominam i kicha. A teraz już czuję, że jestem na antybiotyku.

Pono jutro powinnam już wszystko pozytywne czuć. Pełen efekt. Ciekawe, bo w ulotce, której nie czytałam, of course, piszą, że pełnia jest po tygodniu.

Nie wierz ulotkom, wierz swoim lekarzom. I ja wierzę la mammie, że jutro będzie już super.

 

Ale Gośka mnie zastrzeliła. Znamy się pięć lat i Gosia wie, że jak mi powie „Nie odwołuj!”, to jakby mi broń wykopała z ręki. No to nie odwołam. Człowiek chce spróbować mnie z tego syfu wyciągnąć, to ja mu chlip, chlip, pomogę i NIE ODWOŁAM.

Huh, sama w to nie wierzę.

 

Poszłabym na wagary:).

 

06:52, annablack
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 20 marca 2018

 

 

Wypiłam 1,75 l WODY. I szklankę marchewy. Jak nie ja, wścieklizna mi przechodzi;). Jest trochę plusów, trochę minusów, ale przecież to dopiero drugi dzień antybota. Zauważalnie dużo plusów.

Gadałam z kolegą odwiecznym. Arabem i wiem dwie rzeczy: że w Algierii + 5 i że biała buła jest u tej nacji w cenie;). Taka sytuacja. Trudno.

Ale jeszcze kiedyś z nim pogadam normalnie. Wierzę w to.

 

Mam zmęcz. Nie czytam. Zwalam na antybiotyk.

 

Jutro Dżej o trzeciej.

 

Jak wyjdę wreszcie na dwór, będę czuć się jak Tomasz Komenda, poznając Wawę od nowa...

 

 

20:09, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

Ja to jednakowoż niezniszczalna bestia. Mimo że, zdaniem kochanej mamy, kawał cholery. Margareta stwierdziła, że antybiotyk osłabia i może być mi ciężko, ale żebym nie odwoływała rehabu. Wiem, wiem, bo ruch to zdrowie, I teraz mam za swoje za lata zrywania się z wuefu;). A poza tym jest lepiej niż było wczoraj. No i to się liczy. A to drugi dzień antybota, a ma być siedem. W siódmym spadam na miasto, na nogach, bo ja się wstydzę wózka;). Niezła motywacja do popraw. W sumie, czemu nie?

 

Rock Radio mam już ustawione na stałe. Same przedpotopowe kawałki.

 

13:01, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

Dobry...grunt to wziąć antybiotyk i od razu świat wygląda lepiej. Dostałam taki jednodniowy, więć wzięłam wczoraj i już wieczorem nic mnie nie piekło. I prawie dwa litry wypiłam z tego szczęścia, WODY! Ten specyfik przez tydzień rozwija swoją moc, żeby w niedzielę wykończyć już całe zło. Wczoraj byłam tak znokautowana tym antybotem, że Dżeja odwołałam i plików listu od Tomka nie dałam rady przeczytać. Ale zaczęłam, Tomek!

 

Teraz wyobrażam sobie, jak ten antybot pokonuje wszystkie bakterie jak w „Było sobie życie”

 

Gosi już mie odwołałam, skoro czas działa na moją korzyść i z każdą chwilą jest lepiej, to dziś mogę ćwiczyć. Wymieniałam eski z Gośką i wyszło, że ją też dopadło. Czyli? To czas zapalenia pęcherza u kobiet;).

 

Jestem gotowa działać na rehabie, a zacznie się to gdzieś po 11.

 

Nara!

 

07:09, annablack
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 19 marca 2018

 

Cze. Spałam prawie 10 godzin, specjalnie się za dnia położyłam, mając świadomość, że ciężki to był weekend i żeby się odratować, to potrwa. Chyba mogłabym dalej spać;). Mam wolne do 17.

Ech, do miłego.

 

06:32, annablack
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 18 marca 2018

Obudziłam się na Stocha. Zaraz „Fakty”, a ja nie zasnę.

 

19:01, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

 

Nawet czytanie mi nie idzie. Co chwila zasypiam, nieoczekiwanie. Wczoraj ścięło mnie przed 19 i obodzilam się po 21.

Ze cztery dni temu przerwałam ciąg nowenien, bo nie mialam kiedy odmawiać. Zmęczona padłam spać. A myślałam, że ja silna corka marynarza i podołam ze wszystkim, a tu, w mordę, nie za lekko...Organizm się broni, uciekając w sen.

 

I jeszcze, kurza twarz, dziesięć kilo mam odrobić. Tylko jak? Ciągle coś robię. Trzeba odpocząć przed pracą...

 

ŻReć, nie ruszać się i nie spalać! Tłuszcz jest w cenie, Włączę skoki bez patrzenia. Niech Szaranowicz opowiada. A ja będę spać.

 

16:32, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

Hejbry. Kurdeż, buchnęłam się w danych radia: Rock Radio, 103,70. Ściągnęłam sobie apkę na smartfona. Rock Radio gra też w małopolskiem, opolskiem, poznańskiem.

 

Zmęcz mam konkretny, dlatego zamierzam dziś robić nic, czytać Hłaskę „Palcie ryż każdego dnia” i odpoczywać:).

 

09:41, annablack
Link Dodaj komentarz »
sobota, 17 marca 2018

 

 

Tak myślę: Dżej przyjechał na rehab w sobotę. Dwa razy mu dziękowalam, że w wolny dzień. A on:

- Mialem po drodze.

On mnie chyba lubi.

 

Przed rehabem chciałam ustawic mu;) Trójkę. Niestety, słonce mnie oślepiło i ustawilam, niespecjalnie, Radio Rock Warszawa. I tak już zostawilam. A Dżej:

- O, Radio Rock, 93, 7. To już zostaw.

 

No, człowiek sluchal za młodu Metallicy, to musi mnie lubić ;).

 

Teraz ćwiczonka w poniedziałek o piątej, też bezwózkowo, z Dżejem, znaczy:)

 

19:23, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

 

Cze. Nie byłam wcześnie, gdyż albowiem deczko się zmęczylam na rehabie, a potem internet się schowal. Nie wiem, czy to opady śniegu, czy Orange ma znowu problemy..Nie, nie wiem jakiego mamy dostawcę. Nie Orange.

O, już mam net, a szykowałam się, żeby telefon podłączać.

 

Dobra, zmęczyłam się więcej.

 

Gadam z Dżejem, że nie mialam sily nawet o centymetr się przesunąć na kólkach pod tylkiem.

- Nie mówilaś, że chcesz na wózku. Jeśli chcesz, możemy.

- A po kiego grzyba? Dżej, ja mieszkam na piętrze! Jak siądę na wózek, mogę sobie pięć (siedem?) metrów korytarza przejechać, a potem wysokie, strome schody...Gośka mnie wpycha na wózek, bo jest wtedy ode mnie wyższa i ma władzę;)

 

Ale warto docenić mój głos, zapewniający mi okrzyk na parter. i Dudek się słucha.

 

Jestem umęczona, więc robię za trupa dalej i patrzę na skoki.

 

16:42, annablack
Link Dodaj komentarz »
piątek, 16 marca 2018

 

Huh. Pierwszy dzień mam normalną temperaturę. Długo to trwało. Myślałam, że dziwna temperatura z siódemką już mi zostanie.

Chciałam powiedzieć, że wolne, ale to dopiero początek, przecie jutro rehab. Trochę umęczyła mnie sytuacja dwóch tygodni bez ruchu. Trochę potrwa pewnie zanim dojdę do siebie, lecz cóż, przywykłam.

 

Cholera jasna, jak ja lubię ruch!

 

18:30, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

 

Huh, ćwiczyć pierwszy raz po dwoch tygodniach godzinę piętnaście jest z deka mocne, Czym ujęłam Małgo? Normalnie, tak jak Dudka – siłą głosu, który nie łamał się nawet w trakcie ćwiczeń (bo jako rasowa kobieta, gadać muszę zawsze;). I że nie traciłam oddechu, to pewnie logopedka. Otóż nie, wczoraj odwołałam oboje, ale trenuję na nurka i dmę w słomkę, pomijając duży opór wody, na potęgę.

 

A głos muszę mieć mocny. Żeby zapanować nad jamniorem...Wonsz przyzna mi rację.

A jutro rehab z Dżejem. Człowiek serio się wkręcił, żeby mnie wyciągnąć z... czeluści bezruchu. Fizjoterapia rządzi.

 

12:51, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

Anna Kawał Cholery Bartuszek wita Was;). [Swoją drogą mama serio nie za dużo moich ciekawych akcji życia zna, a tu... żeby zaraz kawał cholery...]

 

Opowiem Wam, jak wczoraj poczułam, jakbym znowu miała wszy, jak każde szanujące się dziecko chodzące do przedszkola w latach osiemdziesiątych;). Ela wpierała mi, że ciemne blondynki też siwieją, a sądząc po PESELu ja też powinnam.

- Ale ciebie to nie dotyczy!

Co mam rzec...marynarskie geny tyczą się nie tylko żołądka. Padre jest złoty blondyn cały czas, to ja sparszywiałam. Jak to kawał cholery;).

 

Ej, wczoraj siedziałam na wózku do postrzyżyn (do tego go używam) na korytarzu, bo mama zabrała moje krzesło i...podszedł do mnie Dudek, machając ogonem tak jakoś z szacunkiem i polizał mnie po palcach, końcach. Też tak jakoś z szacunkiem, czuł, że to właścicielka tego głosu do rozkazów.

 

Spadam do tego co mam. A o 11 Gośka.

 

Uch, czuję, że nadchodzi mój kochany chłodek.

 

Tymczasem.

 

06:13, annablack
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 15 marca 2018

Chuda, ale zdrowa.

 

Pani Ela poprawiła mi humor. Mowię;

- Ela, nie krój mnie za mocno, bo mi szkoda tej barwy. Przyjechała za dnia, zadne nocne postrzyżyny

 

A mama opowiadala Eli jak "ten kawał cholery tuż przed Komunią kazał ostrzyc się na chłopaka"

 

I nigdy nie żałowałam, mama widziała mnie w długiej sukni do blond loków. A miałam krótkie hery i krótką sukienkę. Grunt, to mieć charakter:).

chudaale_zdrowa

 

16:14, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

 

Nie udało mi się. Nawet kawa nie zmotywowała mnie by szybko opróżnić pęcherz. 55 minut. A jak opróżniłam, samochód jeżdżący do analiz już odjechał. Jutro pewnie też się nie uda. A temperatura mi skacze z braku życiowego szczęścia, tak czuję. To nawet nie jest prawdziwy podgorączkowy, dziś 37,3.

Iwona dziś do mnie, jak zdrowo wyglądam. Zewnętrze bywa mylące.

 

13:20, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

Hej. Jest tak, że mega mnie to rozbawiło. Mama wczoraj stwierdziła słusznie, że nie ma na co mi przepisać antybiotyku, bo nic mi nie jest, zdrowo wyglądam (całe życie mi to mówią;)). 37,4 miałam przez chwilę, w środku dnia, a wieczorem znów 37, czyli żadna temperatura. Nic mnie nie boli, na nic nie narzekam, co tu leczyć?

No, podejrzewam, że tak powiedzieliby wszyscy lekarze, a jak wspomniała, że nic mi nie jest i zdrowo wyglądam, poczułam malutkie białe kwiatuszki obrastające mi serce;).

Po co stawiać lekarzy w niekomfortowej sytuacji? Lepiej unikać. Antybiotyki to nie dropsy. Ale tak, zbadam mocz, chyba.

Do miłego.

 

06:30, annablack
Link Dodaj komentarz »
środa, 14 marca 2018

 

Chyba mi przeszło, od jutra zmniejszam C o połowę, zeby kamicy nerkowej nie dostać. Ale: nie kaszlę, nie smarczę, nie kicham, nie prycham. Co dało znać wczoraj, albo dziś, to zapalenie pęcherza z niepicia. Jutro dam mocz do badania. A w piątek jakiś antybot.

Taki plan.

 

18:59, annablack
Link Komentarze (2) »

 

37,4. Tamto mi chyba nie przeszło. Kurde!

 

12:15, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

Cze misie. Chyba przegięłam jak zawsze. Nie lubię pić wody od lat. Co to ja, zwierzę, żeby pić wodę? A tego, co lubię, to mi nie wolno. Jak to w życiu;).

No i chyba mam zapalenie pęcherza, z tego niepicia. Od wczoraj wieczorem mam stan podgorączkowy. Zatem zrobiłam sobie źle na własną prośbę. Iwona tak samo na mnie krzyczała, bo też ma wściekliznę i zaczyna pić dopiero jak ją lekarz zgromi. Mój lekarz gromić mnie przestał, jak stwierdził, że to nie działa. Oj tam, oj tam, dawno zapalenia pęcherza nie miałam.

Dobrego. Dziś, jak często w środę, zwiększam wydolność, mając dwa rehaby pod rząd: najpierw masaż antyzmarszczkowy i ćwiczenia na nurka albo wokal na Dudka, zaraz potem rehab całej reszty. Zaczynam chyba o 13.

 

07:25, annablack
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 620
Archiwum


ministat liczniki.org


hit counters

A to jest moje, bliskie mi bardzo czytadło:
Anna Bartuszek Z widokiem na Mont Blank
Gdzie się fikcja z prawdą przeplata.