KRS 0000083356 Cel szczegółowy: Anna Bartuszek
RSS
niedziela, 23 września 2018

 

Dzię dobry. Mama spytała kontrolnie, czy sikam. W nocy nie leję, bo śpię, ale jeden sik na dobranoc, drugi na dzień dobry. Ja naprawdę w nocy nie sikam, mama stwierdziła, że to Vesicare, które urolog przepisał, stwierdzając ndczynność pęcherza. Tyle że ja nigdy nie sikałam w nocy. Po prostu tak mam.

A Vesicare, jak zauważyłam, zmniejszyło częstotliwość sikania. Pęcherz nadreaktywny stwierdzili mi jeszcze na Sobieskiego i dali Omnic Ocas, który pewnego dnia mnie oślepił. Kurde, myślałam, że ślepa już zostanę,,,

 

09:11, annablack
Link Dodaj komentarz »
sobota, 22 września 2018

 

Ech, ścięło mnie. Nie wiem, w którym momencie. O piątej? Ta sytuacja... jakbym wierzyła w to, co mówią lekarze i stosowała się do tego, co mówią, miałabym już dziurę w brzuchu i dożywotni cewnik... Ale ja się lekarzy nie słucham, nawet jeśli są moją matką, tudzież bratem. Ja się PO PROSTU nie słucham. Chyba, że to co mówią, ma dla mnie sens;).

Oglądam „Mam talent”, żeby ściemniać, że nie śpię, ale jest trudno...

 

21:11, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

 

No, mam już kołdrę, prawdziwą! Nie leżę pod poszewką, tylko prawdziwą, mięsistą kołdrą. Mam, jak zwykle, otwarte okno i NIE JEST MI GORĄCO. Jutro jesień. Uwielbiam. Anna Black: Koziorożec, który urodził się Skorpionem i dla której jesień to najlepszy czas:). Gęba mi się cieszy na wizję jesieni.

Jak sobie przypomnę, co zrobiłam (Wiadomo: siknęłam.). Udowodniłam doktorkowi z tytułami, że o człowieku nie wie nic. Mogłabym mu zrobić czarny PR, ale szkoda mi go, w moim wieku, może się nauczy, że tytuły to nie wszystko, może straci tę swoją pyszałkowatość.

 

14:27, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

Heh, o kurde. Padre mi mówił, że pytał urologa o to wyjęcie cewnika, a doktorek pokręcił głową: Ona się nie wysika...

Wiesz co, gościu, musisz się jeszcze duuużo nauczyć.

Szkoda, że nie wiesz, co znaczy siła charakteru. Chcę zapomnieć o tym urywku życia. By mi nie wyjął, gdybym nie poprosiła. Zresztą, mama mi wyjęła, bo doktorek na urlopie. Już żadnemu doktorowi nie uwierzę w nic.

 

10:34, annablack
Link Komentarze (1) »

 

Yeah! Goodbye szczanie kablem do wora! Jestem wolna! I pomyśleć, że urolog nawet nie próbował mnie z cewnika uwolnić. Dodatkowo, bał się, że się zatrzymam pęcherzem i już nie siknę. Tak mi powiedział, w odpowiedzi na moją prośbę, żeby zanim mi zrobi dziurę w brzuchu na cewnik zewnętrzny sprawdzić, czy na pewno nie umiem sikać.

No, to umiem:))).

 

08:32, annablack
Link Komentarze (1) »
piątek, 21 września 2018

 

Chwila relaksu, Nie poszłabym ze sobą do łóżka nawet gdyby mi zapłacili, a 

kolo, któremu powiedziałam, że nigdy nie chcę się z nim uczyć, zareagował:

- Ok, a pójdziesz ze mną do łóżka?

 

Jakie to męskie.

 

 

 

 

12:55, annablack
Link Komentarze (1) »

 

Hej. To będzie dzisiaj. Mama po pracy wyciągnie mi cewnik i do wieczora mam szansę, żeby siknąć siłami natury, a jak do dwudziestej nie siknę, to przyjedzie pan pielęgniarek i mnie znowu zacewnikuje:(.Tak, mam pana, tak jak ginekologa, teeż pana. Do ciężkiej roboty są faceci;)

Tak więc pomyślcie o mnie ciepło, żebym, pomimo miesiąca z cewnikiem, umiała jeszcze sikać. Na siłę, tzw. wycisk, nie umiałam nigdy,ale automatyzm pęcherza mi działa, więc powinno pójść dobrze.

 

Od wczoraj mam lokatę w banku BGZ Optima. Bank Gospodarki Żywnościowej? To to znaczy? Wyliczyłam, że z procentów na trzymiesięcznej lokacie kasy na ćwiczenia wyszło siedem stów, to spoko, mbank dawał 120 zł...

 

Dobra, lecę, za dziewięć dni urlop!

 

06:05, annablack
Link Komentarze (1) »
czwartek, 20 września 2018

 

Krwawię jak zarzynane prosię. Kto wymyślił okres musiał być facetem. Odwołuję co się da. Nie zjadam drugiego śniadania, Ile można jeść? I tak nie utyję, bo za szybko spalam. Może na jutro uda się urologa umówić?

Jak tyle krwi tracę, to zaraz nie będę mogła się ruszyć.

 

 

O, potencjalny lover się dobija. Szlag by to. Źle się czuję.

 

11:10, annablack
Link Komentarze (1) »

 

Padre przyznał, że chyba on nawalił. W poniedziałek minie miesiąc jak mam cewnik zainstalowany. Co trzy tygodnie trzeba zmieniać. Jeszcze chwila, a mi do ciała przyrośnie... Na nikogo nie możma liczyć. Kurrrrde.

 

06:38, annablack
Link Komentarze (3) »
środa, 19 września 2018

Nie wyjmują jutro cewnika, bo zapomniałam umówić doktora, a jak nie ja, to nikt. Kurza dupa.

21:58, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

Nowa zasada: Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o seks.

Kolo od nauki angielskiego coś sobie wkręcił i już nie ma mowy o nauce języka, tylko mam pytanie, czy go zaakceptuję jako kochanka. Heh. Virtual sex, czy chce przyjechać? Porąbany człowiek. ywić, co chciał przylecieć, zablokowałam. Net to rzeczywiście takie źródło seks tematów, czy tylko takich przyciągam? Zajebiście...

Zakładałam lokatę, żeby wrzuciź to, co uciułałam i niech na siebie zarabia, tylko kasa do banku jeszceeze nie dotarła. Pewnie o 19 dotrze, ale konsultanci będą jutro, pewnie potwierdzenie załozenia lokaty dostanę jutro.

Ble, okropnie jakoś.

 

16:39, annablack
Link Komentarze (1) »

 

 

Hej. Nie bawi mnie to wszystko. Koleś od nauki angielskiego, co mu podziękowałam za współpracę w jakże uprzejmym, acz chłodnym filmiku, wyznał, właściwie to on chce być moim loverem, po prostu i być ze mną do końca. YYY...jego końca? Bo ja się na śmierć nie wybieram, mam geny dziadka, który przeżył wszystkich z rodzeństwa, O, dziś jego 91, zadzwonię z życzeniami, ale najpierw pić to trzeba umić, woda czeka. Do miłego.

 

07:39, annablack
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 18 września 2018

 

 

Hej, jak dobrze, że miałam alarm w telefonie na 5:50. Obudziłam się dzięki niemu całe `10 minut przed wiadomo czym. Za dwanaście dni urlop, a ja już nie mogę. Pozapracowe napięcie mam ogromne. Obudziłam się, zajrzałam w krok, no i, kurde, kabel nie zniknął. Czuję się jak android. A w ogóle, chcę zmienić pracę, bo się nie realizuję. Czuję, jak potencjał mi zanika. Wyciśnięta jak cytrynka. Niech mi ktoś znajdzie pracę...Najgorzej to robić w takiej, gdzie się nie realizujesz. Idę...

 

06:49, annablack
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 17 września 2018

 

 

Hej. Lepiej mi. Uświadomiłam sobie, że nic mi się nie dzieje, tylko mam super moc, o której wiele babek marzy, super spalanie. Przyśpieszyło jeszcze, jak zaczęłam ćwiczyć codziennie, dwa lata temu. Spalam na potęgę, ile bym nie zeżarła. Jęczałam, że inni ćwiczący codziennie tak nie spalają, widać tylko ja mam tę super moc, że żrę jak chłop, a wciąż chudzinka. Podobno co dziesięć lat metabolizm się zmienia. Mi się nie zmienił, a po zaczęciu codziennych ćwiczeń, w ogóle się cofnął do piętnastki;). (Czyli się zmienił, Black babo!}

Tak więc, jeszcze długo będę ważyć niecałe 47. Trochę śmiesznie przy moim wzroście, ale to co.

 

Mama od wczoraj w domu, dziś zadzwoni do urologa i pogada jak lekarz z lekarzem, czy muszę mieć ten cewnik. Jak leciał ten żydowski kawał, w którym chodziło o to, że jak dodasz sobie jeszcze jedną chyba rzecz do zagraconego mieszkania, a potem ją odejmiesz, to jak ci lekko? To ze zwierzątkami było.

Whatever, nie pamiętam, znów się spóźniam do roboty, baj!

 

06:10, annablack
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 16 września 2018

 

Nie dzieje się dobrze i coraz mniej mam ochotę o tym pisać, i o tym rozmawiać.

Sorry.

 

11:16, annablack
Link Komentarze (1) »
piątek, 14 września 2018

 

 

Hej. To już ten czas: przestaję spać pod samą poszewką, bo szczęka mi lata. Jak jutro znowu będzie gorąc, znowu wyjmę kołdrę z poszewki;).

Goś, jak usłyszała o pięćdziesięciu powtórzeniach, tylko parsknęała.

 

O,już mi ciepło, to może jednak nie...

 

13:57, annablack
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 13 września 2018

 

Na What's app dodał mnie ktoś obcy.

Pytam się:

- Who are you?

- I am a man.

-Yyyy...I am not looking for...

Nie uwierzył.

Śmieszni ludzie w necie siedzą. Na przykład ja.

 

 

 

21:23, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

 

Iwona chce mi rozciągać brzuch, dając żarcia tyle, co Banderasowi. Dostaję pokrojoną na drobiazgi michę, którą bez problemu zjadam i dopiero potem dowiaduję się, że to były trzy kotlety, tyle, co brat...

Trochę mi się głupio zrobiło, że mam takie możliwości;).

 

15:09, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

Wszystko mnie boli. Najbardziej nogi. Dżeja to nie zdziwiło...Nie wirm, czy dam radę ćwiczyć.

Już odwołałam. Siatki też nie obejrzę. Zmuła rządzi.

 

13:53, annablack
Link Dodaj komentarz »

 

Nie mogę pracować, bo jestem głodna i nie mogę się na niczym skupić. A Dżej pocieszył, że bez ciuchów waga by była 46,5.

Kurde, głodna jestem!

 

08:24, annablack
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 638
Archiwum


ministat liczniki.org


hit counters

A to jest moje, bliskie mi bardzo czytadło:
Anna Bartuszek Z widokiem na Mont Blank
Gdzie się fikcja z prawdą przeplata.