KRS 0000083356 Cel szczegółowy: Anna Bartuszek
Blog > Komentarze do wpisu

póki mogę, to piszę + KSYWKA

 

Cze, witaj marzec! Nie wiem co się tak cieszę. Wszak plecy mam wzmocnić za rok.Ale się cieszę.2020 to będzie dobry rok, żeby pokazać się światu.

Najważniejsze, czego się dowiedziałam od specjalisty od administracji, padre. On rozumie te wszystkie pisma administracyjne. Otóż, ZUS napisał, nie mówiąc;), że mam dodatkowy, cały rok składkowy i oni przeliczą moją rentę. Padre wyjaśnił, że podwyższą mi rentę. Patrzcie, a dla mnie to pismo oznaczało, że zmniejszą. I do emerytury się będzie liczyło. Ciekawe ile jest wart rok składkowy przy tym wynagrodzeniu, 1,50 zł?;)

 

A ksienć chce ze mną na Hangoucie gadac. Naprawdę, chce ze mnie księżniczkę zrobić? Emiratów? Mówił, że jest ksienciem czegoś, ale ja z geografii cieniutka jak Polsilver, marynarz dalekomorski musi się wstydzic. Bez jaj z tym ksienciem, może po prostu chce popatrzeć na coś ładnego;));).

 

Aha, chipsów nie skończyłam. Organizm się tak bronił, że dziś bro się tym zaopiekuje.

 

Gośka ok. 11:30. Niezwykle się cieszę. Mama włączyła alarm, że jem za mało. I piję tez za mało. Po prostu nie lubię. Wiele lat w kuchni nie byłam;). AAA, to jest Dubaj, ksienć Dubaju!

I mam nowa ksywkę na portalu językowym. Mówcie mi PRICELESS JEWEL! ;)))

 

Dobrego Wam.

 

 

piątek, 01 marca 2019, annablack

Polecane wpisy

  • nowy

    Przeszam tu  https://annablack99.blogspot.com/ . DUŻO mam do wyjaśnienia czemu tak, a nie inaczej. Stopniowo to zrobię.  

  • spadam

      Kurde, ksienciu, uwodziciel z Instagramu to też Skorpion, się okazuje. Nie powiem, o czym pomyślałam. Kto Skorpion, ten wie. Spadam.    

  • for Przemo

      FOR PRZEMO Przemo, obraziłam się trochę na Bloxa, więc spadam. U mnie nic. Księć dalej się za mną snuje, byłby fajny, gdyby nie ten wzrost ujemny. Ale alministat liczniki.org


hit counters

A to jest moje, bliskie mi bardzo czytadło:
Anna Bartuszek Z widokiem na Mont Blank
Gdzie się fikcja z prawdą przeplata.