KRS 0000083356 Cel szczegółowy: Anna Bartuszek
Blog > Komentarze do wpisu

nO TO BAJ

 Test na niby trzęsącą rękę, sprawdzam jak działa hangout.

Poznawałam Hangouts. A przy okazji się żegnam chyba, bo ile można, zasadniczo, nie nudzę się:). AHA. Komentarz jednej pani, pod ostatnim chyba wpisem był tak głupi, że mózg mi w poprzek stanął i głupio mi było, przepraszam, takie badziewie komentowac,

Moja matka jest lekarzem, wykształconą osoba. Z jakiej paki miałabym jej nie słuchać? Podstawówkę kończy dziecko, a dziecko, wiadomo, że NIE lubi się uczyć, dlatego za jej pomyślunek wtedy jej dziękuję. A np. o niepaleniu pomyślałam, bo wdychanie dymu wydaje mi się obleśne po dziś dzień.

CHYBA się pożegnamy, baj.

 

 

sobota, 02 marca 2019, annablack

Polecane wpisy

  • nowy

    Przeszam tu  https://annablack99.blogspot.com/ . DUŻO mam do wyjaśnienia czemu tak, a nie inaczej. Stopniowo to zrobię.  

  • spadam

      Kurde, ksienciu, uwodziciel z Instagramu to też Skorpion, się okazuje. Nie powiem, o czym pomyślałam. Kto Skorpion, ten wie. Spadam.    

  • jestem inna, sorry mamo

        Mama chyba by chciała, żebym była jak moja nieulubiona pani, żebym jeżdziła na wózku i wpychała się przed kamerę, a nas chyba różni wwszystko. Ja

Komentarze
2019/03/02 18:25:59
Ta Pani, o której tutaj mowa, jest inżynierem automatykiem, ma rownież tytuł magistra etnologii i sinologii. Proszę mi wierzyć, że inteligencją mierzalną dyplomami i stypendiami mi Pani nie dorównuje. ;) Ateizm uważam za naturalny etap ewolucji intelektualnej człowieka. Pani teraz potrzebuje wiary - zrozumiałe, ale niestety jest świadectwem naiwności gatunku.


ministat liczniki.org


hit counters

A to jest moje, bliskie mi bardzo czytadło:
Anna Bartuszek Z widokiem na Mont Blank
Gdzie się fikcja z prawdą przeplata.