KRS 0000083356 Cel szczegółowy: Anna Bartuszek
Blog > Komentarze do wpisu

biedna ja

 

 

Cześć. Co jest z tymi ludźmi? Albo zboczylusy piszą, albo ten młodziak, co to najpierw mi wyznał, to się zwie miłość do wyglądu, a później, zaczynając od fuck you, kolo pisze co dzień lub dwa, a jego wypowiedź koncentruje się na fakach. Chłopiec w angielskim słabiutki i chcąc mnie ukarać, że nie chcę się z nim oglądać, leci z fakami. Przestałam odpowiadać, a kolo się w końcu znudzi.Dobrego Wam, ja na serio mam rzut, nie idę do szpitala bo tam epidemia grypy, ale bywam rozjechana na maksa, wczoraj nie mogłam wsadzić kanapki do paszczy...Może mama mi przepisze sterydy, opisze mój stan, pogada z profem, że mam rzut, ale boi się, że w szpitalu, na izbie złapię grypę i zaakceptuje jak pulsy wezmę w domu?I jeszcze te ćwiczenia w rzucie to masakra. Się biorę, baj.

 

środa, 20 lutego 2019, annablack

Polecane wpisy

  • nowy

    Przeszam tu  https://annablack99.blogspot.com/ . DUŻO mam do wyjaśnienia czemu tak, a nie inaczej. Stopniowo to zrobię.  

  • spadam

      Kurde, ksienciu, uwodziciel z Instagramu to też Skorpion, się okazuje. Nie powiem, o czym pomyślałam. Kto Skorpion, ten wie. Spadam.    

  • for Przemo

      FOR PRZEMO Przemo, obraziłam się trochę na Bloxa, więc spadam. U mnie nic. Księć dalej się za mną snuje, byłby fajny, gdyby nie ten wzrost ujemny. Ale alministat liczniki.org


hit counters

A to jest moje, bliskie mi bardzo czytadło:
Anna Bartuszek Z widokiem na Mont Blank
Gdzie się fikcja z prawdą przeplata.