KRS 0000083356 Cel szczegółowy: Anna Bartuszek
Blog > Komentarze do wpisu

i dlatego

 

 

Wróciłam, bo oglądałam DDTVN i mi wyjaśniono, czemu tak jest. Faceci luz, mają cztm się zająć, ale kobiety? Mam tylko hejterki, faceci mnie olewają i luz. Ale kobiety? Rrrany, jestem dobrze wychowana, więc nie napiszę kkto mi przysyłał wulgarne maile bez treści (a jest już gromadka tych delikwentek). Otóż, zdaniem pani psycholog, hejterkani są, tak jaak myślałam, SFRUSTROWANE KOBIETY, które hejtują z typowo babskich powodów (znaczy jakich, bo ja się nie znam? Charakter mam dość męski;), w stylu, do szpitala pojechałam sama, karetką, bez orszaku;), no i kolorów nie odróżniam, to takie męskie;))).

 

Gadałam z panią od podwykonawców i oni dalej nie wiedzą co z pracą...

Siedzimy. Czekamy, będzie dobrze.

Snieg!

 

wtorek, 08 stycznia 2019, annablack

Polecane wpisy

  • nowy

    Przeszam tu  https://annablack99.blogspot.com/ . DUŻO mam do wyjaśnienia czemu tak, a nie inaczej. Stopniowo to zrobię.  

  • spadam

      Kurde, ksienciu, uwodziciel z Instagramu to też Skorpion, się okazuje. Nie powiem, o czym pomyślałam. Kto Skorpion, ten wie. Spadam.    

  • for Przemo

      FOR PRZEMO Przemo, obraziłam się trochę na Bloxa, więc spadam. U mnie nic. Księć dalej się za mną snuje, byłby fajny, gdyby nie ten wzrost ujemny. Ale al

Komentarze
2019/01/08 12:53:00
Hej, aż tak źle z babami? Może ty w złym towarzystwie się obracasz ;-)) ?
-
2019/01/08 16:58:03
Poza chorobą i książką o chorobie niewiele Pani tak naprawdę w życiu osiągnęła, nie wzbudza Pani szacunku innych kobiet. Nie ma tu czego zazdrościć. Ot, jedna z wielu ofiar selekcji naturalnej. Pewność siebie jednak pomaga w życiu, zwłaszcza z perspektywy łóżka, gdzie wszystko wydaje się być proste i jednoznaczne, więc życzę powodzenia w walce. :)


ministat liczniki.org


hit counters

A to jest moje, bliskie mi bardzo czytadło:
Anna Bartuszek Z widokiem na Mont Blank
Gdzie się fikcja z prawdą przeplata.