KRS 0000083356 Cel szczegółowy: Anna Bartuszek
Blog > Komentarze do wpisu

dupa

 

 

Niestetyż, impreza stała się urodzinami mamy.

Ze mną jest naprawdę bardzo źle,nie jestem w stanie dłużej trzymać pion. Więc nie mogę chodzić pod rękę z Jachem, bo kolana mi się gną.

Olo pytał co to plazmafereza. Oj Olo, lenistwem jest nie wrzucić tego  w wyszukiwarkę. Plazmafereza oznacza oddzielenie cząsteczek morfotycznych krwi, czyli erytrocytów, leukocytów, trombocytów od osocza, czyli plazmy. Stąd nazwa plazmafereza. 

 

Nie wiem, co to daje, ale pani, która próbuje wszystkiego, co możliwe;), to też próbowała, więc może u mnie zadziała. Pani nie czytam, bo mam wrażliwośc na słowa.

 

Jest ciężko i nie dzwonię do Kaśki, bo właściwie o czym mam z nią gadać? Zrobiło się bardzo cięzko, mimo że bez raka i borelki. Nie mam meża, ani dziecka, ani nie znam się na kolorach, Ja ledwo je rozróżniam, te co łatwiejsze.) Ja tylko mogę w miarę bezboleśnie składać literki;).

 

Tak więc, Olo, nie wiem, co teraz ze mną będzie. Refundacji nie ma, a ja nie mam 38000 PLN na jedna dawkę...

Zdołowałam się, jak Jachu znosił mnie z piętra na rękach...

Dosyć żałośnie.

 

niedziela, 21 października 2018, annablack

Polecane wpisy

  • yyy

        Kurde. Napisał do mnie małoletni znajomy, Arab, jak wszyscy, którzy do mnie piszą. Nie wiem, czemu ta nacja tak się uparła,,, Rzecz w tym, że kole

  • dobrze mie

      Bandziorno. Znowu ćwiczę siedzenie prosta jak struna. I ćwiczę karczycho pisząc blogusia. I słucham o Radwańskiej, że godziny z fizjoterapeutą, żeby wyjś

  • spontaniczne selfie

    Ale pysk oszukuje. Tak naprawdę jest do dupy, ale nie wie o tym nikt:).ministat liczniki.org


hit counters

A to jest moje, bliskie mi bardzo czytadło:
Anna Bartuszek Z widokiem na Mont Blank
Gdzie się fikcja z prawdą przeplata.