KRS 0000083356 Cel szczegółowy: Anna Bartuszek
Blog > Komentarze do wpisu

czecz

 

 

Cze. Chciałam spytać, czy znowu wciągnąć rower treningowy do pokoju i ćwiczyć, pakować mięśnie, ale ugryzłam się w język po tym, jak doktor Dżej rzucił wczoraj:

- Widzisz, te mięśnie, które masz, w zupełności ci wystarczą. Stoisz bez problemu.

Spoko, czyli nienachalna ilość mięśni jest OK.

Potem pytał dalej:

- To ile dni miałaś te zakwasy? -

Chodziło mu o ręce, bo do ćwiczenia były potrzebne – trzy czy cztery dni?

- Dwa.

No to okej. O rower nie pytałam, bo dr chyba za punkt honoru postawił sobie uświadomienie mi, że nie muszę być siłownianym byczkiem, żeby normalnie funkcjonować:).

Wszystko, co mi potrzebne mam w mózgu. Działanie mózgu też mnie intryguje.A doktor Dżej się zirytował wczoraj, że niemiecka, popularna firma wyprodukowała takie plastry. Powiedział, że do nich napisze. Zasugerowałam dodanie zdjęcia rannego barku jako dowód;).Mamy w ogródku jeża. Znaczy, teraz już nie. Stał niedaleko furtki i Jachu, myśląc, że to kamień, chciał go kopnąć, ale „kamień” chyba się nie dał (?)

Jeż był ogromny, przecisnął się do nas przez małą dziurkę w siatce. Nie wiem, czemu jeże tak lubią naszą przydomową działkę. Już rozumiem, czemu Maks w domu tak upiornie długo szczekał. Przecież węch dla psa to najlepiej rozwinięty zmysł. Pies rozróżnia tylko dwa kolory, ale czuje...wszystko.Wracając do rehabowych kwestii: we środę mijają dwa tygodnie jak mam pionizator. Nie chciałabym się ograniczać tylko do miesiąca tłuczenia codziennie tematu : pionizator. Przecież ja „na” tym ustrojstwie ćwiczę nie tylko stanie. Zresztą, zobaczymy.Ostatnio dok usiłował mi udowodnić, jaki jest leniwy.

- Ciekawe kto bardziej -odpowiedziałam z wyszczerzem.

Nie wierzę, tytułu naukowego nie dostają leniwce. Leniwce, mimo namów ś.p. promotorki, nie robią doktoratu. Chyba wygrałam.O spaniu też było. Mówiłam, że jak w szpitalu współpacjentka spadła z łóżka, nie obudziłam się. Nawet jak cztery panie na sali i pielęgniarki, które szybko przybiegły, zaczęły krzyczeć, ja spałam;).Tym miłym akcentem: dobrego dnia.

 

wtorek, 10 października 2017, annablack

Polecane wpisy

  • fifi

      Dzię dobry. Mama spytała kontrolnie, czy sikam. W nocy nie leję, bo śpię, ale jeden sik na dobranoc, drugi na dzień dobry. Ja naprawdę w nocy nie sikam,

  • nie śpię, wcale

      Ech, ścięło mnie. Nie wiem, w którym momencie. O piątej? Ta sytuacja... jakbym wierzyła w to, co mówią lekarze i stosowała się do tego, co mówią, miałaby

  • zyzyzy

        No, mam już kołdrę, prawdziwą! Nie leżę pod poszewką, tylko prawdziwą, mięsistą kołdrą. Mam, jak zwykle, otwarte okno i NIE JEST MI GORĄCO. Jutroministat liczniki.org


hit counters

A to jest moje, bliskie mi bardzo czytadło:
Anna Bartuszek Z widokiem na Mont Blank
Gdzie się fikcja z prawdą przeplata.