KRS 0000083356 Cel szczegółowy: Anna Bartuszek
Blog > Komentarze do wpisu

tarara mam od Agi

Aga pożyczy mi strój do krio. Ha! I nie będzie epatowania gołym. W Ciechocinku na różne pozwalali, ale tu będzie poważnie i smutno. Nie można radia/telewizora, no ale odtwarzacz podłączany, żeby mieć dźwięk do kompa też nie?

Nabijam się, ja przecież z zasady jestem smutna i niezabawowa i jeszcze zakompleksiona, a wózek? No, to będzie moje pokazanie Górze, że już nawet na takie epatowanie niepełnosprawnością się odważam, bo chcę żeby mi to Zabrano. Nie wiem kto, modlę się do D. Świętego, a wczoraj się dowiedziałam, że Jan 23 to pośrednik, żeby do Ducha dotrzeć.

Dla mnie to trudne i choć Ig niebędący immunoglobuliną;) twierdzi, że to jest proste, to dla mnie chyba proste nie jest. Wiem, na najfajniejsze rzeczy trzeba poczekać, tak mówią, ale ja tak nie mam cierpliwości, że...że to trudne.

5 maseczek mam z apteki. Dziś jedna, jutro, u gina druga, pojutro...

Co jeszcze...chyba nic. A, Skserować dokumentację medyczną...to, co jeszcze mam.

 

Mama twierdzi, że byłam u dermo doktora, a ja za cholerę tego faktu nie kojarzę...poniedziałek, 28 kwietnia 2014, annablack

Polecane wpisy

  • nowy

    Przeszam tu  https://annablack99.blogspot.com/ . DUŻO mam do wyjaśnienia czemu tak, a nie inaczej. Stopniowo to zrobię.  

  • spadam

      Kurde, ksienciu, uwodziciel z Instagramu to też Skorpion, się okazuje. Nie powiem, o czym pomyślałam. Kto Skorpion, ten wie. Spadam.    

  • for Przemo

      FOR PRZEMO Przemo, obraziłam się trochę na Bloxa, więc spadam. U mnie nic. Księć dalej się za mną snuje, byłby fajny, gdyby nie ten wzrost ujemny. Ale al

Komentarze
2014/04/28 17:44:12
Epatowanie niepełnosprawnością? To niepełnosprawni mają w domach siedzieć, żeby nie epatować? Oni po prostu żyją.Nie będą przecież zamykać się w domach.
-
Gość: Lilly, *.dynamic.chello.pl
2014/04/28 18:07:35
Aniu, ja tam miałam swoje radio. Nikt mi nie zabrał :) Na korytarzach były wygodne kanapy i telewizory. Wcale nie było nudno i smutno !!
-
Gość: wierka, *.dynamic.chello.pl
2014/04/28 20:06:30
Do gina maseczka bez sensu, on/a będzie w innych rejonach :-)
-
2014/04/28 20:20:29
wierka: bingo;)


ministat liczniki.org


hit counters

A to jest moje, bliskie mi bardzo czytadło:
Anna Bartuszek Z widokiem na Mont Blank
Gdzie się fikcja z prawdą przeplata.