KRS 0000083356 Cel szczegółowy: Anna Bartuszek
Blog > Komentarze do wpisu

taka ich

Wszystko w życiu dzieje się po coś. Szlam w życiu też jest po coś. Nie krzywdzi się glonów za to, że są. A że cuchną? Taka ich specyfika.
sobota, 28 maja 2011, annablack

Polecane wpisy

  • jeeee, będę laską nie do zdarcia!

      Huh. Nie wiem czemu, ale mama przyszła do mnie i patrzyła jak się turlam, potem podsumowała, że ładnie, a na odchodnym rzuciła: Po południu też ćwiczymy!

  • bzy bzy, już

        Ha, ha, umiem już! Obrót w wyrze o 360 stopni nie stanowi problemu, nie jest trudne. Iwona chciała za kwadrans przyjść, sprawdzić, czy nie szarżuj

  • czysta woda przed robotą;)

        Bandziorno. Jak Wam? Czy Wy też na oczach policji, piliście wino (herbatę z winem) kubkami marki Tetley, bez herbaty oprócz wina w środku?:)  

Komentarze
Gość: Ata, *.stansat.pl
2011/05/28 19:09:21
Anka od glonów to Ty się odczep, a jak Ci przychodzą na myśl w skojarzeniach ze szlamem, to sushi (pychota! i to pychota z glonami!) sobie proszę zwizualizować ;) a wtedy to już krótka droga do przeskoku myślowego związanego z p. Wojtkiem Mannem "no to co idziemy na suszika z polskiego śledzika?" jak to usłyszałam w Trójce któregoś poranka jadąc samochodem do roboty i pijąc jednocześnie napój do dodania skrzydeł, to tak parsknęłam, że wycieraczki to powinni mi od wewnątrz samochodu zainstalować
-
Gość: Olo, *.internetia.net.pl
2011/05/28 21:17:03
Aniu! Trzymaj się, dosłownie i w przenosni. Bedzie lepiej tylkom powoli, do przodu.
Na glonach się nie znam, niektóre cuchną inne nie ale tobie posyłam mnóstwo doberej energii i tyle samo serdeczności a suplementy powinny nadejść w poniedziałek.
A.


ministat liczniki.org


hit counters

A to jest moje, bliskie mi bardzo czytadło:
Anna Bartuszek Z widokiem na Mont Blank
Gdzie się fikcja z prawdą przeplata.