KRS 0000083356 Cel szczegółowy: Anna Bartuszek
Blog > Komentarze do wpisu

uou

Jeszcze zakupy w supermarkecie. To był gwóźdź do trumny bo już niczym mi się nie chce ruszać. A jaki jest plus tej sytuacji? Mam Coca-Colę. I czekoladę. Samo zdrowie, heh. Dziś powinnam była pedałować, a zamiast tego w spacerniak poszłam. No nic. Rozwijające takie spacerki. Można poznać okolicę. A tak w ogóle (patrzę teraz w kierunku północy Polski, wiesz, Go-ahead?):

Wszystko skończy się dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie jest koniec.

I tego się trzymajmy!:)
środa, 27 kwietnia 2011, annablack

Polecane wpisy

  • ble

    Już nie mogę, a nic nie zrobiłam. Okropnie mi,front czujdę.    

  • pobudka!

      Co by tu jeszcze spieprzyć panowie, co by tu jeszcze... Aloha. Obudziłam się 5:11 i od rana jestem zła. Teo, chłopcze, zaczynasz mnie wnerwiać. Wracaj do

  • zalegam w śnie

      Wiedziałam, Teo się przypałętał w sposób trwały, bo po prostu mu się podobam. Tym gorsze prognozy, że się samoczynnie odwali. Wchodzi już w tematykę odpo

Komentarze
2011/04/27 18:03:01
dziękować Aniu Ci bardzo :), nie no musi.... byle szybko, cobym do czubków nie trafiła ;). Też własnie zapodałam sobie trochę pustych kalorii. Od razu mi lepiej. Buźka!
-
Gość: , *.89-161.tel.tkb.net.pl
2011/04/27 23:51:59
...próbując odzyskać, to co mi wcięło,(również kulinarne) trafiłam na coś takiego : fozzunkolaszul.blogspot.com/2011/04/husveti-kalacsunk.html :-))),.... to możesz poczytać z rozumieniem tekstu :-))) ( a może i wykorzystać) ....dobrego dnia :-)


ministat liczniki.org


hit counters

A to jest moje, bliskie mi bardzo czytadło:
Anna Bartuszek Z widokiem na Mont Blank
Gdzie się fikcja z prawdą przeplata.