KRS 0000083356 Cel szczegółowy: Anna Bartuszek
Blog > Komentarze do wpisu

uou

Jeszcze zakupy w supermarkecie. To był gwóźdź do trumny bo już niczym mi się nie chce ruszać. A jaki jest plus tej sytuacji? Mam Coca-Colę. I czekoladę. Samo zdrowie, heh. Dziś powinnam była pedałować, a zamiast tego w spacerniak poszłam. No nic. Rozwijające takie spacerki. Można poznać okolicę. A tak w ogóle (patrzę teraz w kierunku północy Polski, wiesz, Go-ahead?):

Wszystko skończy się dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie jest koniec.

I tego się trzymajmy!:)
środa, 27 kwietnia 2011, annablack

Polecane wpisy

  • yyy

        Kurde. Napisał do mnie małoletni znajomy, Arab, jak wszyscy, którzy do mnie piszą. Nie wiem, czemu ta nacja tak się uparła,,, Rzecz w tym, że kole

  • dobrze mie

      Bandziorno. Znowu ćwiczę siedzenie prosta jak struna. I ćwiczę karczycho pisząc blogusia. I słucham o Radwańskiej, że godziny z fizjoterapeutą, żeby wyjś

  • spontaniczne selfie

    Ale pysk oszukuje. Tak naprawdę jest do dupy, ale nie wie o tym nikt:).

Komentarze
2011/04/27 18:03:01
dziękować Aniu Ci bardzo :), nie no musi.... byle szybko, cobym do czubków nie trafiła ;). Też własnie zapodałam sobie trochę pustych kalorii. Od razu mi lepiej. Buźka!
-
Gość: , *.89-161.tel.tkb.net.pl
2011/04/27 23:51:59
...próbując odzyskać, to co mi wcięło,(również kulinarne) trafiłam na coś takiego : fozzunkolaszul.blogspot.com/2011/04/husveti-kalacsunk.html :-))),.... to możesz poczytać z rozumieniem tekstu :-))) ( a może i wykorzystać) ....dobrego dnia :-)


ministat liczniki.org


hit counters

A to jest moje, bliskie mi bardzo czytadło:
Anna Bartuszek Z widokiem na Mont Blank
Gdzie się fikcja z prawdą przeplata.