KRS 0000083356 Cel szczegółowy: Anna Bartuszek
Blog > Komentarze do wpisu

to jaaaaa typ niepokoooorny...

Ponieważ niepokorna ze mnie białogłowa, jutro zostanę porwana. Na koncert. Tak mi zapowiedziano.

Dwa spotkania jednego dnia, w tym jedno typu randka? Chyba padnę na zawał ze stresu.
piątek, 29 kwietnia 2011, annablack

Polecane wpisy

  • nowy

    Przeszam tu  https://annablack99.blogspot.com/ . DUŻO mam do wyjaśnienia czemu tak, a nie inaczej. Stopniowo to zrobię.  

  • spadam

      Kurde, ksienciu, uwodziciel z Instagramu to też Skorpion, się okazuje. Nie powiem, o czym pomyślałam. Kto Skorpion, ten wie. Spadam.    

  • for Przemo

      FOR PRZEMO Przemo, obraziłam się trochę na Bloxa, więc spadam. U mnie nic. Księć dalej się za mną snuje, byłby fajny, gdyby nie ten wzrost ujemny. Ale al

Komentarze
Gość: Olo, *.internetia.net.pl
2011/04/29 22:47:26
Już dawno Ci mówiłem, że musisz więcej pokazywac się wśród ludzi. Wirtual to tylko namiastka życia. Ty musisz mieć wokół siebie ludzi z krwi i kości a nie z elektronów na drucie. Cieszę się, że idziesz jutro na dwa spotkania. Tego "oficjalnego" nie obawiaj się - jesteś dużą dziwczynką i dasz sobie radę, wyczujesz sytuacje, a wydaje mi się że nie będzie sztwno tylko normalnie. A drugie spotkanie randkopodobne już mnie zaintrygowało, staję się zazdrosny (syndrom psa ogrodnika). Życzę Ci żeby było ze wszech miar udatne. W każdym razie pozytywne fluidy powędrują ode mnie w Twoją stronę tak jak należy. Serdecznosci już teraz wędrują
A.
U nas do południa było pięknie i ciepło, potem przyszła burza i zupełnie scięło mnie z nóg, teraz temperatura spadła o 15 oC Trochę się otrząsnąłem i siadam do roboty na trzecia zmiane (drugą przespałem)
-
2011/04/29 23:05:26
Olo! Strasznie zarobiony jesteś...Oj...solidaryzuję się z Tobą wielce...a pseudo randka? Nie wiem co by musiało się stać, żeby coś z tego wyszło. Żeby randka miała charakter randkowy. Dlatego też potraktuję to ćwiczebnie. Szkoleniowo. Pt. "Czy jeszcze potrafię?"
-
Gość: ewa, *.89-161.tel.tkb.net.pl
2011/04/29 23:21:36
A może na ćwiczebnej randce... poznasz kogoś, a może i reakcje jakoweś zajdą, takie chemiczne bardziej, kto wie,... kto wie ... to jutro się rano czilautuj, potem wypiękniaj, ...bo nie znasz dnia ni godziny,... pieron może walnąć. a ja na szczęście tak kolankiem w .... Buziaki i niech moc będzie z Tobą :-)))
-
2011/04/29 23:28:12
może tam kogoś poznam, masz rację Ewuś:). 11:40 wychodzę na autobus do miasta, po pierwszej jestem umówiona na ten luksusowy, elegancki obiad;) o jakiejś piątej wracam i czekam do wieczora aż zostanę porwana. z zaskoczenia.
-
Gość: Olo, *.internetia.net.pl
2011/04/30 12:55:22
... Szkoleniowo. Pt. "Czy jeszcze potrafię?"
Oj na pewno potarfisz, czuje to przez skórę (aż mnie ciarki przechodzą)
-
2011/04/30 14:11:40
Dzień dobry, Anno B.!
Piszę, bo wspomniano moja ulubioną piosenkę; tzn. wolę wersję oryginalną (www.dailymotion.pl/video/x2cypl_chesney-hawkes-the-one-and-only_music), ale i tak :))) A poza tym, gdzieś od dwóch miesięcy się zbieram do podziękowań za intrygującą i zachęcającą ogólnie "Bestię...", którą polecałabym wszystkim osobom w dołkach i na zakrętach życiowych :-)
Dzięki bardzo, pozdrawiam!
-
2011/04/30 15:03:46
Aniu, będzie dobrze. Randki są fajne. Poradzisz sobie. Jesteś piękną kobietą, pełną uroku :) udanej randki


ministat liczniki.org


hit counters

A to jest moje, bliskie mi bardzo czytadło:
Anna Bartuszek Z widokiem na Mont Blank
Gdzie się fikcja z prawdą przeplata.