KRS 0000083356 Cel szczegółowy: Anna Bartuszek
Blog > Komentarze do wpisu

jestemmm

Wróciłam niedawno. Większych błędów nie popełniłam poza tym, że ładnie wyglądające pomarańczowe coś wzięłam za serek do mini bułeczki podanej na poczekanie. Posmarowałam tym czymś ową bułeczkę sowicie, po czym okazało się, że to było masło. Trza było się zachwycić, że pyszne masło i honorowo wchłonąć. Co też zrobiłam. Ja nie lubię masła i nie smaruję pieczywa od 8 klasy podstawówki? To ściema jakaś, hyhy.

Miejsce piękne. Sztab szarmanckich kelnerów, jedzenie pyszne. Cud, miód. Walczyłam z sobą, żeby nie wyciągnąć spod stołu komóry i nie zacząć "na japońskiego turystę"- cykać zdjęcia wszystkiemu wokół.

Jestem zmęczona fizycznie i psychicznie. Co oznacza, że muszę wychodzić do ludzi. Pozrywałam wszystkie kontakty, zaczynam od zera.

Człowiek randkowy napisał wczoraj że przy sprzyjających wiatrach i jak los da, to mnie porwie. To ja może dodam, że ewentualnie dam się porwać, ale niech mi nie każe znów popylać do centrum komunikacją, bo dwa razy w ciągu dnia to zbyt męczące. Dam się powieźć do tego studia, odsłucham rock koncert, co jest nawet dobre, bo nie będę musiała mówić i każę się odwieźć. Jak paralityk. Za dużo dziś stresu już miałam.

Ale będąc tak umęczona nie będę miała już siły, żeby się stresować randką. Zresztą, gdyby miała ona dojść do skutku, to by zadzwonił. Za niecałe dwie godziny zaczyna się koncert, więc chyba - sorry, man - straciłeś swą szansę.
sobota, 30 kwietnia 2011, annablack

Polecane wpisy

  • nowy

    Przeszam tu  https://annablack99.blogspot.com/ . DUŻO mam do wyjaśnienia czemu tak, a nie inaczej. Stopniowo to zrobię.  

  • spadam

      Kurde, ksienciu, uwodziciel z Instagramu to też Skorpion, się okazuje. Nie powiem, o czym pomyślałam. Kto Skorpion, ten wie. Spadam.    

  • for Przemo

      FOR PRZEMO Przemo, obraziłam się trochę na Bloxa, więc spadam. U mnie nic. Księć dalej się za mną snuje, byłby fajny, gdyby nie ten wzrost ujemny. Ale al

Komentarze
2011/04/30 19:06:23
może jeszcze się odezwie?
-
2011/04/30 20:16:01
nie odezwał się ?


ministat liczniki.org


hit counters

A to jest moje, bliskie mi bardzo czytadło:
Anna Bartuszek Z widokiem na Mont Blank
Gdzie się fikcja z prawdą przeplata.