KRS 0000083356 Cel szczegółowy: Anna Bartuszek
Blog > Komentarze do wpisu

jestemmm

Wróciłam niedawno. Większych błędów nie popełniłam poza tym, że ładnie wyglądające pomarańczowe coś wzięłam za serek do mini bułeczki podanej na poczekanie. Posmarowałam tym czymś ową bułeczkę sowicie, po czym okazało się, że to było masło. Trza było się zachwycić, że pyszne masło i honorowo wchłonąć. Co też zrobiłam. Ja nie lubię masła i nie smaruję pieczywa od 8 klasy podstawówki? To ściema jakaś, hyhy.

Miejsce piękne. Sztab szarmanckich kelnerów, jedzenie pyszne. Cud, miód. Walczyłam z sobą, żeby nie wyciągnąć spod stołu komóry i nie zacząć "na japońskiego turystę"- cykać zdjęcia wszystkiemu wokół.

Jestem zmęczona fizycznie i psychicznie. Co oznacza, że muszę wychodzić do ludzi. Pozrywałam wszystkie kontakty, zaczynam od zera.

Człowiek randkowy napisał wczoraj że przy sprzyjających wiatrach i jak los da, to mnie porwie. To ja może dodam, że ewentualnie dam się porwać, ale niech mi nie każe znów popylać do centrum komunikacją, bo dwa razy w ciągu dnia to zbyt męczące. Dam się powieźć do tego studia, odsłucham rock koncert, co jest nawet dobre, bo nie będę musiała mówić i każę się odwieźć. Jak paralityk. Za dużo dziś stresu już miałam.

Ale będąc tak umęczona nie będę miała już siły, żeby się stresować randką. Zresztą, gdyby miała ona dojść do skutku, to by zadzwonił. Za niecałe dwie godziny zaczyna się koncert, więc chyba - sorry, man - straciłeś swą szansę.
sobota, 30 kwietnia 2011, annablack

Polecane wpisy

  • znowu nie na czasie

        - Tak wstajesz i ty mówisz,że nie masz siły. - Bo to jest mój stan niemocy... Bro twierdzi, że rodziciele wracają jutro. Zdziwko, bo ja myślałam,

  • bul bul

      Czytam co koleś napisał w nocy i aż się kawą zakrztusiłam. „Niech każdy dzień odnawia naszą miłość.” Mi...co? Czegoś nie zauważyłam? Irytują

  • się biorę

      Nie śpię od... właściwie głównie dziś nie spałam. Tylko knułam, bo to umiem. A kolega...(jak on się nazywa...) najpierw wymusił zdjęcie, a wszystkie mam

Komentarze
2011/04/30 19:06:23
może jeszcze się odezwie?
-
2011/04/30 20:16:01
nie odezwał się ?


ministat liczniki.org


hit counters

A to jest moje, bliskie mi bardzo czytadło:
Anna Bartuszek Z widokiem na Mont Blank
Gdzie się fikcja z prawdą przeplata.